Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zadanie czy pytanie - dyskusje

Polecane posty

Uploadnij na swój profil YT pierwszą zwrotkę polskiego openingu do Pokemonów w swoim wykonaniu i rzuć tutaj linkiem.

2570640-5353427362-thumb.gif

Mysquff: Mam jeszcze propozycję, żeby odjąć takiej osobie punkt jeśli tego (nie zadania) nie uzasadni.

Mało mnie to w sumie obchodzi. Te punkty to i tak IMO poroniony pomysł. Zabawa jest na tyle fajna, że nie potrzebna jest jakaś dodatkowa motywacja do wzięcia w niej udziału. Już lepiej rozdać te gry w cezarowym fredzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie to w sumie obchodzi. Te punkty to i tak IMO poroniony pomysł. Zabawa jest na tyle fajna, że nie potrzebna jest jakaś dodatkowa motywacja do wzięcia w niej udziału. Już lepiej rozdać te gry w cezarowym fredzie.

Jedna idzie do mnie w ramach odszkodowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekawy, czy spróbujesz się jakoś wymigać od wykonania zadania (bo trzeba przyznać, że jest naprawdę evil), ale widzę, że się pomyliłem. Szacun.

P.S. Możemy tak nie spamować tematu konkursowego? Wiem, że to /lj/ i są tu luźniejsze zasady (co sprawia, że jest to jedyna część forum, którą warto odwiedzać), ale lubię porządek. 2-3 posty nic nie zaszkodzą, ale obecnie trochę więcej ich przybyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...