Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zadanie czy pytanie - dyskusje

Polecane posty

Nie no, moim zdaniem tego typu zadania/pytaina wchodzą jednak w zakres 'przegiętych' bo są ponad możliwości pytanego. Jeszcze rozumiem, gdyby James był aktywnym uczestnikiem tamtej zabawy, ale tak to średnio ma sens.

Lemiru może jednak daj Jamesowi jakieś prostsze sensowniejsze zadanie, które mógłby wykonać?

Bo chyba nikt na forum nie wie o jaką grę Ci chodzi...

żeby nie było, sam próbowałem googlać teraz i nie znalazłem nic co by pasowało. To jest zagadka typowo dla osób, które siedzą w takich klimatach i tyle. Co prawda to o czym piszesz to chyba nie jest formalnie jedna, ciągła cutscenka, bo dlaczego wszędzie jako najdłuższą wskazują MGS4? Tak czy siak gdyby nie podpowiedź z 'bardzo długim tytułem' to obstawiałbym któreś Final Fantasy albo Xenosagę (ale też rok się nie zgadza), a tak to nie mam pojęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Każde źródło mówi, że najdłuższa cutscenka w MGS 4 trwa 27 minut, a w mojej zagadce jest mowa o cutscence ponad półgodzinnej

najdłuższa cutscenka w MGS4 to zakończenie trwające ponad godzinę, ale ona składa się z kilku scen

Ale i tak jest to kilka cutscenek, a nie jedna.

fajny masz avatar

DARUJ SOBIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Każde źródło mówi, że najdłuższa cutscenka w MGS 4 trwa 27 minut, a w mojej zagadce jest mowa o cutscence ponad półgodzinnej

najdłuższa cutscenka w MGS4 to zakończenie trwające ponad godzinę, ale ona składa się z kilku scen

Ale i tak jest to kilka cutscenek, a nie jedna.

nie ma nic pomiędzy nimi, więc jedna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Chodziło mi o coś, co będzie zawierało "nieco" więcej niż 2 słowa i chociaż trochę nawiązywało do tematu.

UP: Każde źródło mówi, że najdłuższa cutscenka w MGS 4 trwa 27 minut, a w mojej zagadce jest mowa o cutscence ponad półgodzinnej

najdłuższa cutscenka w MGS4 to zakończenie trwające ponad godzinę, ale ona składa się z kilku scen

Ale i tak jest to kilka cutscenek, a nie jedna.

nie ma nic pomiędzy nimi, więc jedna

A co z ekranem ładowania i napisami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem na to odpowiedzieć wcześniej, ale akurat zadzwonił telefon i teraz mi się przypomniało

Mam nadzieję, że zaspokoiłem już twoją ciekawość (i moje sumienie). Jeśli nie, to pisz, z chęcią coś dodam.

W sumie na brak znaczka wodnego trafiłem zupełnie przez przypadek. Początkowo chciałem Cię zapytać skąd pomysł na avatar, więc szukałem skąd się wziął i tak do tego doszedłem :D

I powiem szczerze, jestem w szoku że dostałem taką odpowiedź i że to ma aż takie dno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie dno, bo jestem z nim bardzo emocjonalnie związany. Na forume próbowałem już go w wielu wersjach (czarne tło, białe tło lub obecne przezroczyste tło, wszystkie mam na dysku). Kiedyś nawet w ramach luźnogaciowej zabawy stworzyłem wersję blingee, z której do tej pory jestem dumny (bo wreszcie mam w nią trochę wkładu):

dKHnxZg.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba teraz jest bardziej z daleka.

Niełatwo jest uciąć większy obrazek dwa razy dokładnie tak samo, więc rozumiesz.

EDIT: Teraz lepiej?

oj przyznaj się że niewidzialna ręka wolnego rynku otoczyła cię swoją nieskończoną opieką

Czy tylko ja nic z tego nie rozumiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...