Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wskrzeszacz

Programy częściowo nie łączą się z internetem

Polecane posty

Witam,

Od pewnego czasu trapią mnie problemy z internetem. Wprawdzie działa on płynnie, jest stosunkowo szybki ale niektóre programy zdają się go nie odczytywać. Oto część z nich:

Steam - nie mogę pobierać gier na tę platformę (pojawia się błąd "nieprawidłowa konfiguracja zawartości"), gdy włączam Steam zawsze pokazuje się aktualizacja o wadze ~20kb i pobiera się nierównomiernie (pasek postępu idzie do przodu, cofa się, idzie do przodu i tak do momentu aż Steam się nie włączy), jeśli skorzystam z opcji "sprawdzenia dostępnych aktualizacji pokazuje się update o wadze ~20 mb który nie ściąga się (pasek postępu jest na zero).

Origin - w czasie gry w FIFA 15 gra informuje mnie żebym sprawdził swoje połączenie internetowe, chociaż to jest stałe i stabilne.

Google Chrome - sam internet działa w porządku, jednak część obrazów jest dziwnie zamazana kolorową pikselozą, tak jak np. ten http://imgur.com/ZEqBNfN

Warto dodać że prawdopodobnie nie jest to wina routera - na innych komputerach w moim domu wszystko jest w porządku. Dodatkowo jakiś czas temu usuwałem Antywirusa (Norton), jednak PC jest czysty (skanowałem go wieloma sprawdzonymi programi). Resetowałem też plik Hosts żeby naprawić Uplay (co pomogło swoją drogą), jednak było to przed wystąpieniem tych problemów.

Pozdrawiam i z góry dziękują za każdą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...