Skocz do zawartości

Słuchawki do 150zł


suCCHy

Polecane posty

Witajcie szukam dobrych słuchawek których głównym celem jest dobra izolacja od świata zewnętrznego oraz posiadający dość dobrej jakości dźwięk. Wstępnie zastanawiałem się nad tymi słuchaweczkami http://www.morele.ne...sg-0534-618827/

Nie zależy mi w nich na mikrofonie.Tzn: Nie musi go wogóle być. (te słuchawki będą używane przez kumpla z teamu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Headsety "dla graczy" z tego przedziału cenowego mają to do siebie, że lepiej ich unikać.

Zaproponowałbym Superlux HD669, ale jeżeli słusznie wyczuwam CSa, to od razu wspomnę, że Dirianowi takie połączenie nie do końca pasuje (np. klik), no ale jedyna rozsądna alternatywa to rezygnacja z części izolacji i wzięcie HD668b.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma to być sprzęt do gier. To mają być słuchawki głównie do muzyki z dobrą izolacją.Które (o ile to możliwe) miały by w sobie kartę dźwiękową). A pisząc że będą używane przez kolegę z teamu (cs go) chodziło mi o to że to będzie prezent urodzinowy dla niego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś preferowane gatunki muzyczne by nie zaszkodziły, ale HD669 nadal wydają mi się najlepszą opcją, bo w tym budżecie nie przypominam sobie innych słuchawek łączących dobrą izolację i jakość dźwięku.

Które (o ile to możliwe) miały by w sobie kartę dźwiękową
Czy wystarczy jak napiszę, że przyzwoite dźwiękówki na USB kosztują 150-200 zł?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 zł są jeszcze Shure SRH240 (nie miałem z nimi styczności, ale z tego, co o nich wyczytałem wnioskuję, że do wymienionej muzyki nadadzą się gorzej od HD669), no i wypatrzyłem Marshall Major Pitch Black - co prawda atrakcyjna cena i niezbyt sprawdzony sklep to mocno ryzykowne połączenie, no ale sam postanowiłem przymknąć na to oko (nie wiem tylko, kto wymyślił wybór paczkomatu z listy adresów posortowanych po numerze, a nie po adresie, ale to bardzo zły pomysł), a że jako słuchawki do muzyki powinny się sprawdzić całkiem nieźle, to może też mógłbyś o tym pomyśleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...