Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piter24ino

Batman Arkham Asylum - skąd pobrać spolszczenie?

Polecane posty

Dnia 26.08.2015 o 14:03, Lemiru napisał:

Znalazłem rozwiązanie ze spolszczeniem:

-ściągamy i rozpakowujemy do folderu z grą ten plik

-wkładamy do napędu płytę z grą, uruchamiamy instalator, wciskamy Next, zaznaczamy opcję "Repair", znowu Next (instalator może się w tym momencie na jakiś czas zawiesić, wtedy zostawiamy go w spokoju), klikamy install... i czekamy (może to potrwać stosunkowo długo)

-W pliku BmEngine.ini (C:\Users\Twoja nazwa użytkownika\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config) zmieniamy linijkę "Language=INT" na "Language=pol"

Jedyny problem (jaki na razie zauważyłem) z tą metodą jest taki, że dodatkowe mapy wyzwań z zawartości do pobrania zostają w większości nieprzetłumaczone. (Ale wątpię by to komuś sprawiło większy problem)

Witam Mam zapytanie poniewaz pobrałem ten plik wsadziłem do pliku z grą lecz nie wypakowalem pożniej zainstalowalem gre i zmieniłem nazwe w tym dokumencie zgodnie z instrukcją i gra sie nie spolszczyła. co robic? Czy to mialo jakie kolwiek znaczeenie czy musze szukac błędu gdzieś indziej. Zamieniłem te wersy i nic 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dało się komuś rozwiązać problem z kwadratami za miast polskich napisów? w Batman:Arkham Asylum Goty.Tu znalazłem takie rozwiązanie ale nie jest zbyt dobrze opisane.Co i jak  w którym  to pliku trzeba zmienić nie jest sprecyzowane.

,,Udało mi się! Poszperałem troche w configu i znalazłem coś takiego związanego z napisami (oczywiście po Angielsku) zmieniłem wartość na TRUE i wszystko pięknie śmiga. Temat do zamknięcia. Dzięki za pomoc"

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...