Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adinek666

Pomoc w wyborze smartfona do 700zł

Polecane posty

Od dłuższego czasu szukam dla siebie telefonu. W końcu stanąłem przed wyborem: Samsung Galaxy s4 czy Asus zenfone5 a500cg/a501cg? Wiem,że ten pierwszy wariant asusa ma lepszy procesor (głównie) ale wiem, że ciężko go dostać. Ale do rzeczy. Czy ktoś mógłby pomóc mi w wyborze? Budżet to 700zł, więc w grę wchodzą używki, chodzi mi o konkretne modele, linki tylko jeśli trzeba. Dla pomocy dorzucę, że przesiadam się z galaxy s2 i oczekuje, że telefon będzie szybszy, mniej podatny na zwiechy i umożliwiał jednocześnie słuchać muzyki (poweramp/spotify), używać chromea i messengera bez strat (a przynajmniej nie dużych) w wydajności, bo na obecnym telefonie jest to wręcz niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w pierwszej kolejności szukał LG G2 D802. Jeśli nie musi być duży ekran to ciekawym rozwiązaniem byłaby też Xperia Z1 Compact. Z innych ciekawych telefonów, które mają praktycznie taką samą wydajność jak powyższe jest Samsung Galaxy S4 I9506 (koniecznie I9506) lub Nexus 5.

Każdy z nich ma 2GB RAM, szybki 4 rdzeniowy Snpadragon 800/801, które bez problemu poradzą sobie z Twoimi wymaganiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...