Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jelon3k

Rozwiązany: Telewizor Ogladnia i do grania Xbox ~2700zl Matryca IPS

Polecane posty

Witam Serdecznie

Mam ogromny dylemat stoję przed wyborem telewizora lecz mam dość dziwne kryteria bo nie będzie tylko mi służył lecz i mojej dziewczynie.

Interesuje mnie :

-47 cali +

-maly input lag

-Smart TV

-wbudowane wi-fi

Moje typy

Panasonic TX-50AS650E czytałem,ze jest bardzo dobry do grania lecz ciezko go kupic

LG 47LB731V

sa to tylko dwa typy obejrzałem setki telewizorów lecz juz sam nie wiem sa jakies kosmczne wartosci 800hz 1000hz ale nikt nie pisze o input lag bardzo prosze o pomoc bo to ciezki wybor a niestety nie tylko ja bede zniego korzystał a moja kobieta jest kino maniakiem zalezy mi tez w pewnym sensie na matrycy ips poniewaz czesto ogladamy telewizje z dziewczyna pod katem wink_prosty.gif

przepraszam za kolejny temat ten sam lecz kazdy ma inne kryteria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony KDL-48W705C, Samsung 50J5500. Ten LG który podałeś też jest niezły.

Niestety im więcej funkcji ma telewizor tym większe ryzyko że będzie miał input lag, bo układy mają więcej zadań. Najlepiej znajdź sobie te trzy w jakimś sklepie i pobaw się ustawieniami, zobacz jak szybko się włącza, jak reaguje na naciśnięcie przycisków na pilocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp. Prawdopodobnie bedzie lg lecz dzis dowiedzialem sie,że brat cioteczny kupi telewizor Telewizor 50'' Hyundai FL50S372 SMART 400Hz FullHD tak sie sklada,ze ma xboxa one i program do sprawdzenia input lag i podam wam dzis dane jego ;) pozdrawiam moze to bedzie tania alternatywa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że te kosmiczne wartości czyli 800Hz itd. to w tej cenie tylko chwyt marketingowy, bo matryce mają max. 120Hz więc i tak nie "obsłużą" więcej.

Najlepszy smart znajdziesz chyba w Samsungu UE48H6400, posiada wszystkie funkcje które chcesz, a input lag po włączeniu trybu gry nie jest zły, bo wynosi ~43 msec.

Niski input lag z tego co wiem ma Sony 42W805B, bo wynosi chyba coś w okolicach 22.

Ajć nie przeczytałem że ma być matryca IPS, więc jeśli VA jest nie do przyjęcia to powyższe modele odpadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem LG ten ,ktory podałem wyzej w propozycjach i dzis go odebralem i jestem super mega zadowolony oczywiscie Hyundai FL50S372 byl testowany i tez daje rady na grach nic sie nie scina chociaz jego menu smart jest ubogie ,ale do grania sie nadaje nie widac jakis mega opoznien ,ktore by przeszkadzaly.Temat mozna zamknac dziekuje i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...