Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezi85

FIFA 07 : ograniczenia transferowe w Trybie Menedżerskim

Polecane posty

Czy da się w Trybie Menedżerskim w karierze menadżerskiej dokonywać transferów bez limitu zakupowego, z klubu lub do klubu. Mogę dokonywać tylko 3 a chciałbym więcej albo z dużym limitem transferu, z budżetem nie mam kłopotu jest duży tylko nie mogę dokonywać z więcej niż 3 transferami. Może być limit np. z 20 ruchami transferowymi i tak bym wszystkich nie wykonał. Zapomniałbym jeszcze nie wiem jaką mam wersje gry sprawdzałem w readme,w menu również w Ccleaner'ze, Revo Uninstaller, w Panelu Sterowania.

Dodałem też zrzuty ekranu/Screenshoty na czerwono zaznaczyłem kółkiem o tym co mówiłem już i mi chodzi żeby zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskim kółkiem zaznaczyłem to ile propozycji transferowych mogę dokonać chciałbym więcej opcji transferowych niż 3 ale mogę tylko 3. Sezon drugi się zaczął czyli 2007/2008 .Przed Superpucharem kraju.Czy da się zrobić ale jak. Drugie pytanie jest takie gdzie mogę sprawdzić wersje gry sprawdzałem readme nie ma w menu gry też nie ma w Ccleanerze/Revo Uninstaller. A czy da się przenieść do klubu piłkarza który jest tylko w reprezentacji np. Luka Modrić.

post-422099-0-22523600-1439651201_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak późno bo teraz zauważyłem, a wracając do tematu mam najniższy poziom. Nadal tego nie rozwiązałem. Czy jest jakaś modyfikacja/trainer która sprawia że można dokonywać więcej ruchów transferowych ? Jeśli ktoś zna, niech ktoś poleci, góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...