Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2015

Polecane posty

Do tych co marudzą na pełniaki: gry z roku na rok są coraz większym syfem, złota era gier PC to były lata 1995-2005 i coraz mniej jest rzeczy które warto wrzucać na płytki. Więc nie marudźcie też że dają starocie bo te starocie osobno zazwyczaj są więcej warte od 5 współczesnych gier razem wziętych.

Huh, dawno nie słyszałem większej bredni.

Argumenty pliz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie argumenty. Ale o to prosiłbym właśnie ciebie Iselor. Dlaczego to niby te nowe gry są takie złe w porównaniu ze starymi. I żeby nie było, to nie jest tak, że się całkiem z tym nie zgadzam. Korytarzowe FPSy samograje są chyba najlepszym przykładem. "Naciśnij (E) żeby otworzyć drzwi". Naciśnij ® żeby przeładować". Naciśnij t żeby zrobić siku... itd. Ale też nie uogólniałbym. Obecnie zdarzają się wyjątki, tak samo jak zdarzały się kiedyś.

No i ciekaw jestem marudzenia ludzi, jeśli CDA dawało by same starsze gry, bo są rzekomo lepsze od nowych. Wtedy to by dopiero się zaczęło. Ale słabe gry dajecie, bo to takie starocie itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem - Directx 11 zawiera biblioteki 9, więc powinno odpalić. Na wszelki wypadek jednak zainstalowałem DX9c (z czerwca 2010) - tylko nie wiem czy dobrze, bo instalkę rozpakowałem w folderze z MP1, a podczas instalacji nie zapytało już gdzie ma instalować (zakładam, że we właściwym miejscu.

W każdym razie nadal po próbie odpalenia gry mam "Program Max Payne przestał działać". Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam problem z Batmanem mianowicie BMGame przestaje działać i wywala. NIe mogę odpalić gry. Miałem problem jeszcze na początku z plikiem d3dx9_43.dll ale już się z nim uporałem (chyba) znalazłem plik osobno w necie i wkleiłem do folderu gry (instalacja directX z płyty nie pomogła więc tak zrobiłem)

Nie wiem co można zrobić gdyż bardzo chciałem w gre pograć. Możecie mi Panowie pomóc bo jestem kompletnym laikiem i nie wiem co to może być i jak się z tym uporać. Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Wrzucam jeszcze screen z tego co mi wyskakuje: http://zapodaj.net/22f3253883646.jpg.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem - Directx 11 zawiera biblioteki 9,

Nie zawiera. Trzeba osobno instalować. Ostatnia wersja 9 to DirectX 9.0c z czerwca 2010. I taką właśnie trzeba instalować.

Miałem problem jeszcze na początku z plikiem d3dx9_43.dll ale już się z nim uporałem

Plik pochodzi właśnie z DirectX 9. Zainstaluj te sterowniki w wersji jaką podałem, a na drugi błąd zainstaluj PhysX z naszej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. DirectX 9.0c zainstalowałem ale nie z płyty (moze mam jakis wybrakowany egzemplarz) gdyz na plycie instalacja finalizuje sie po pliku d3dx9_41.dll natomiast z neta finalizuje sie po 43.dll takze to załatwione. Drugi problem rozwiazalem instalując sterowniki PhysX ze strony nvidii. Wasze sterowniki nic nie pomogły, bład BMgame nadal wystepował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to metoda dla tych co próbowali już wszystkiego:

Krok 1 - Instalujemy Max Payna z płyty

Krok 2 - ustawiamy tryb zgodności na win98

Krok 3 - Najważniejsze, szukamy patcha 1.01(nie 1.05, tego wogóle nie instalować) i instalujemy. bedeą wyskakiwać komunikaty że za mało pamięci i takie tam. na wszystkie klikamy ok.

Krok 4 - Wchodzimy do folderu z grą, szukamy folderu movies i usuwamy filmik króry tam jest.

Krok 5 - instalujem sound patcha z płytki jak jest potrzeba.

Krok 6 - jak uruchamiamy grę to w opcjach grafiki wyłaczamy antyslaging

Piszcie czy pomogło, bo umnie tylko tak ruszyło a męczyłem się od dnia zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z Batmanem żadnych problemów nie miałem. Natomiast chciałem zainstalować patcha, który pozwoli mi na uruchomienie funkcji PhysX w grze. Ogladając filmik porównujący różnica jest naprawdę ogromna - PhysX robi robotę. Po instalacji patcha wyskoczył komunikat o brakującym pliku xlive.dll, który pobrałem z sieci i wrzuciłem do folderu grą. Gdy teraz próbowałem ją uruchomić, to wyskakiwało "milion" innych błędów, więc sobie odpuściłem i zrobiłem reinstall Batmana. Zatem reasumując, wydaje mi się, że w takim wypadku wersja z CDA jest niekompatybilna z patchem dodającym funkcjonalność PhysX. Co jednak ciekawe, w samych opcjach dodatkowa funkcja się pojawiła i mogłem wybierać spośród 3 różnych ustawień - wyłączone, normalne oraz wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Batmanem rozwiązałem przez kupienie pudełkowej edycji gry, w wersji GOTY :D Ta edycja zawiera klucz do Steama i można również zainstalować na nią spolszczenie od Cenegi :)

Teraz gra ma zainstalowane wszystkie aktualizacje i opcja PhysX działa bez żadnego problemu.

Każdy sposób rozwiązania problemu jest dobry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...