Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2015

Polecane posty

Witam, nie mogę zainstalować Batmana. W 1/3 instalacji, czasem w połowie pasek postępu zatrzymuje się i pojawia się taki komunikat: Error 1305. Error reading from file E:/Profiles/Eidos/BatmanArkhamAsylum/BmGame/CookedPC/Maps/Medical/Medical_B6_Fx.umap. Verify that the file exists and that you can access it. Wybieram continue, nic nie rusza i za jakiś czas wyskakuje ten sam komunikat i tak w kółko... Ktoś ma jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę uruchomić Maxa Payne jak i Batmana. Przy Maksie pojawia sie błąd z trybem zgodności z XP i ME, normalnie nic się nie dzieje "Exception in startupInit: Directory \data not found". Przy Batmanie "Message General protection fault! History: QA_APPROVED_BUILD_OCTOBER_2008 198408 23-01-2010 21:41:02 FMOD: 42200/42200 Game"

Dodam, że wszystko inne chodzi na tym laptopie (Skyrim, Wiedźmin 2,3 i inne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższych ,,zabawach'' i zmianie trybu zgodności udało mi się w końcu doprowadzić do uruchomienia Maxa, jednakże po wciśnięciu ,,play'' w okienku opcji za każdym razem pojawia się błąd, a na to już nie mam żadnego pomysłu. Czy jest jakiś sposób, żeby dało się w tę grę zagrać? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już działa Batman! Pomogła rada Smugglera z tym, żeby płyta poleżała płasko do następnego dnia. ( U mnie wystarczyło jakieś 10 h.) Nie spodziewałem się, że to może w czymś pomóc. Wielkie dzięki Smuggler!

U mnie też odczekanie dłuższego czasu (dwie doby) pomogło, z tym że przy Maxie - zgrałem pliki na HDD i zadziałało. Ba, nawet żadnych problemów z dźwiękiem nie mam! Pierwszy raz mi się zdarzyła taka sytuacja, że miałęm problemy z płytą. No, ale grunt, że działa.

Mam nadzieję, że z Batmanem też już nie będzie problemów i nie będę musiał kupować kolejnego egzemplarza numeru 10/2015. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Smugglerze, a czy można prosić o wrzucenie tej wersji PhysX na jakiś hosting albo wskazanie w Internecie miejsca, z którego pochodzi wersja zamieszczona na płycie (numer kupię niestety dopiero po Matki Boskiej Pieniężnej)? Naszło mnie na zagranie ponownie w Arkham Asylum, tyle że posiadam kupioną wieki temu wersję sklepową i przy próbie uruchomienia zawsze pojawia mi się taki błąd:

error.jpg

Próbowałem już rozmaitych cudów-wianków, żeby to naprawić, ale nic nie pomogło. Może ten magiczny PhysX od ?CD-Action? coś zmieni (instalacja najnowszej wersji ze strony NVidii nic nie dała, dalej ten sam błąd). Żeby przypadkiem nie było, żem przebrzydły pirat próbujący naprawiać piracką wersję, oto potwierdzenie posiadania oryginalnej wersji:

IMG_20150828_144037.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...