Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2015

Polecane posty

Hmmm... Zastanawiam się, dlaczego przynajmniej od 6-7 numerów dużo osób ma problemy, nie tyle z graniem, co w ogóle uruchomieniem gier z coverów. Z moich obserwacji wynika, że nie są to jednostkowe przypadki, więc może rzeczywiście jest to sygnał, że coś się zadziało i trzeba w tej sprawie interweniować np w tłoczni? Bo skoro u was działają na różnych konfiguracjach, a po premierze pisma wiele osób zgłasza, że jednak im nie działa to chyba ktoś jest winny takiej, a nie innej sytuacji. Z tą tłocznią to po prostu czysty strzał, bo nie wiem, jak jest naprawdę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wygląda na to, że przyczyna tego, iż nawet nie mogę zainstalować ani Payne'a ani Batmana tkwi w płytach (na 140 numerów CD-Action pierwszy raz mam taki problem).

Przetarłem szmatką - nic.

Zainstalowałem AnyDVD - nic.

Zgrywanie plików na HDD też nic nie daje, bo proces w ogóle nie chce ruszyć.

Do tego, gdy płyta z Max'em jest w napędzie, to ten wariuje.

Wieczorem zainstalowałem kilka gier bez DRM z pięciu wcześniejszych numerów CD-Action (Bloodlines, Wolfenstein, Singularity, TimeShift, Bioshock, Gun), bo myślałem, że może przyczyna tkwi w moim napędzie. Jednak z zainstalowaniem oraz odpaleniem każdej z tych gier nie miałem żadnych problemów. Przy czym napęd nie wariował, gdy któraś z płyt w nim była.

Później w przypadku tych samych gier zgrałem ich pliki z płyt na HDD i zainstalowałem je z HDD. I znów nie miałem żadnych problemów.

No nic, po prostu kupię kolejny egzemplarz numeru 10/2015 (ale w innym sklepie... tongue_prosty.gif) - i tak wyjdzie mnie to taniej niż zakup swego czasu samego Arkham Asylum z DRM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie to samo ( po raz pierwszy problem z płytką z CD-Action): Batman nie instaluje się wcale ( pomimo godzinnego czekania pasek postępu nie ruszył się nawet o milimetr, sprawdzane na dwóch laptopach z win 10) Max Payne instaluje się błyskawicznie, ale się nie włącza ( za to jest widoczny w procesach).

Dziś spróbuję skopiować pliki na hdd przed instalacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja wszystkim, ja mianowicie mam problem z Maxem na windowsie 7 64 bit, instalacja przebiega bardzo szybko nic sie nie dzieje ale gdy klikam ikone na pulpicie to nic się nie dzieje, w procesach pokazuje że jest odpalony ale nic się dalej nie dzieje...

Witam towarzyszy broni. Mam ten sam problem, co kolega. Przedstawię sprawę:

- Batmana sprawdzałem, laguje :)

- SONT: Act II nie, bo nie mam poprzedniego numeru;

- Car Mechanic Simulejtor - to Steam, problemu z instalacją żadnego.

- Max Payne, na początku błąd CRC, AnyDVD załatwił sprawę. Ale kiedy włączam ikonę, nic nie się dzieje, a w Menedżerze jak byk pokazane, że jest uducho... uruchomiony.

Anyone helps?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie: podczas instalacji Batmana na mojego W10 nic się nie dzieje i wyskakuje błąd sad_prosty.gif . Ktoś ma jakieś rozwiązanie?

Podobnie miałem. Po przeklikaniu początkowych ustawień w instalerze, gdy przechodził do kopiowania plików nic się nie działo. Skopiowałem cały folder na dysk i zainstalowałem.

Mam za to inny problem, związany z shaderami. Po instalacji directx i PhysX myślałem, że gra będzie działać... nic z tego... upominał się o plik D3DX9_43.dll. Pobrałem go z internetu. Na początku wrzuciłem do folderu z grą plik 64 bitowy, niestety był błąd pamięci, to wrzuciłem 32 bitowy.

Plik D3DX9_43.dll pochodzi z DirectX 9, z kolei podany komunikat pojawia się jak nie ma zainstalowanego PhysX'a.

Zainstaluj obie te rzeczy jeszcze raz bo wygląda, że nie zrobiło się to prawidłowo.

U mnie Max Payne działa tylko po angielsku (bez napisów), crashuje się przy włączonym antyaliasingu, i działa tylko w oknie (ramka wokół programu gry). Problemu z dźwiękiem nie mam chociaż patch i tak wypisuje mi "no game no mods", mimo że uruchamiam go z folderu z grą.

PS. Mam Windows 10 x64.

Uruchom w trybie zgodności z Windowsem XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxa uruchomiłem w trybie zgodności z Windows Xp ale wciąż brak reakcji na uruchomienie mimo tego, że jest on w usługach.

Dobra już wiem o co chodzi z batmanem. McAfee usuwa mi plik steam_api.dll podczas instalacji. Jak temu zapobiec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem o co chodzi z batmanem. McAfee usuwa mi plik steam_api.dll podczas instalacji. Jak temu zapobiec?

Dodaj katalog gdzie jest zainstalowana gra do wykluczeń w antywirusie.

Ale mi właśnie chodzi o to, że on się nawet nie uruchamia.

A spróbuj użyć tego patcha na dźwięk. Może z tego powodu gra nie chce się odpalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...