Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2015

Recommended Posts

Batmana już mam, pozostałe gry może i są dobre ale to nie moja bajka. Ja przy ponad 600 grach sklepowych nie marudzę, bo mam prawo wybrzydzać i kupować co mi pasi. Do tych co marudzą na pełniaki: gry z roku na rok są coraz większym syfem, złota era gier PC to były lata 1995-2005 i coraz mniej jest rzeczy które warto wrzucać na płytki. Więc nie marudźcie też że dają starocie bo te starocie osobno zazwyczaj są więcej warte od 5 współczesnych gier razem wziętych.

• Upvote 3

Dwa pierwsze pełniaki to absolutne killery. Gry co prawda mam na Steamie, ale doceniam ich danie na DVD. Jak CDA będzie tak szaleć z pełnymi wersjami to ciekawe co dadzą na gwiazdkę? Swoją drogą część z was może mieć problem z dźwiękiem w filmikach w Max Payne na Windows 7 (czytałem fora na Steamie, sporo osób ma z tym problemy), pomogło ściągnięcie stosownej łątki.

Jak CDA będzie tak szaleć z pełnymi wersjami to ciekawe co dadzą na gwiazdkę?

Tym bardziej, że numer 13/2005 będzie 250. numerem CD-Action w ogóle, a ćwierć tysiąca to już nie w kij dmuchał. :)

Batman Batmanem, ale MAX PAYNE ??? ja w to bez mała 10 lat po premierze zagrałem, a łeb mi i tak bezlitośnie urwało, razem z kręgosłupem. ta gra to klimatyczna i gameplayowa potęga, kto nie miał styczności, niechajże kupuje nadchodzące CDA bez zastanowienia

• Upvote 1

witam, słyszałem że Max Payne nie działa z 64-bitowym Windowsem 7, zainstalowałem demo i okazało się że gra się nie uruchomiła, więc mam takie pytanie - czy ten Max Payne co będzie w CD-Action będzie współpracował z 64-bitowym Windows 7 ? nauka.gif

Shadows on Vatican - nie są to moje klimaty

CMS 2014 - nie są to moje klimaty

Max Payne - takiego pełniaka się nie spodziewałem. Klasyk i nic więcej nie trzeba pisać

Batman - grałem, ale brawa za tego pełniak.

Shadows on Vatican, Akt II - ciekawy pełniak, choć w moim przypadku, nie jest decydujący przy kupnie.

CMS 2014 - Smuggler poprawił mnie, że nie jest to symulator samochodu, a raczej mechanika samochodowego; powiem tak: tym gorzej ... szerzej: już symulator samochodu nie podobałby mi się, a co dopiero symulator mechanika; :down:

Max Payne - :icon_cool: super gra, ale (jak już pisałem) można było kupić ją w Biedronce (w pakiecie z drugą częścią);

Batman - bardzo dobra pozycja.

Jako, że posiadam Maxa i Batmana, to numeru niestety (z całą pewnością) nie zakupię. Dla tych, którzy tych gier nie posiadają, ten numer polecam całym sercem. :ok:

Edited by KlaudiuszDruzus

witam, słyszałem że Max Payne nie działa z 64-bitowym Windowsem 7, zainstalowałem demo i okazało się że gra się nie uruchomiła, więc mam takie pytanie - czy ten Max Payne co będzie w CD-Action będzie współpracował z 64-bitowym Windows 7 ? nauka.gif

|

gralem na 64-bitowym Win7 w piatek wiec da sie.

• Upvote 1

dzięki za odpowiedź Smuggler - a takie małe pytanko jeszcze mam - dałoby się wrzucenie na jakiś serwer pełną kolekcję Bonusów CDA z okresu 2001 - 2009 (wtedy co były animacje flash, na luzie, ziny, mini gry itp. ) ? biggrin_prosty.gif

Powaznie watpie [smg]

Skakałbym z radości na wieść o tych pełniakach, gdybym już ich nie miał. Przy czym MP przechodziłem wielokrotnie.

Ale widzę, że na forumowiczów jak zwykle można liczyć. Dostają Maxa Payne'a oraz Batmana: Arkham Asylum, ale oczywiście i tak w kółko tylko miauczenie "mogliby dać Bioshock 2...", "mogliby dać Dark Souls...", "mogliby dać tamto, siamto i owamto, a najlepiej połowę przyszłorocznych gier w przedpremierze...".

Co prawda mam tę grę (jak chyba każdy, kto choć czasami pogrywa w gry akcji TPP) z Kolekcji Klasyki, ale NAPRAWDĘ WIELKIE DZIĘKI WAM ZA TEGO PEŁNIAKA, bo jest pozbawiony beznadziejnego polskiego dubbingu, od którego za każdym razem bolały mnie zęby!

Eee... to nie mogłeś tego po prostu zainstalować w angielskiej wersji językowej?

Edited by Bazil

Do tych co marudzą na pełniaki: gry z roku na rok są coraz większym syfem, złota era gier PC to były lata 1995-2005 i coraz mniej jest rzeczy które warto wrzucać na płytki. Więc nie marudźcie też że dają starocie bo te starocie osobno zazwyczaj są więcej warte od 5 współczesnych gier razem wziętych.

Huh, dawno nie słyszałem większej bredni. Pełniaki dobre, ale Max Payne ograny, a Batman czeka w bibliotece gier na Steamie. Może ewentualnie zagram w Shadows of the Vatican, ale to z szacunku do świetnej książki Yallopa, na której historia gry jest oparta.

Nie no, pełne wersje baaardzo porządne w tym numerze. Ta przygodówka z księdzem mnie wprawdzie nie jara, ale dalej jest już tylko lepiej. Car Mechanic Simulator 2014 jest naprawdę przyjemny na parę napraw pomiędzy poważnymi grami. Nie wiem wprawdzie czy pogram w niego czy tylko dodam do Steama (ale to wyłącznie dlatego, że mam już wersję 2015 i jestem z nią jeszcze trochę w lesie - a po co wracać do czegoś w jakimś sensie gorszego). Maksa Payne chyba reklamować nie trzeba - o wiele brzydszy od tego Rockstarowego, ale fabularnie i rozgrywkowo bije trójkę na głowę. Batmana zaś wreszcie będę mógł skończyć, bo wstyd się przyznać - jedyna gra z cyklu Arkham, której nie ukończyłem. Został mi wprawdzie tylko ostatni etap, ale przez Windowsa 10 nie bardzo mogę się posłużyć wersją pudełkową. Także już zainstalowałem i... pamiętam jak ta grafika kopała tyłki :). Ale miesiąc temu przeszedłem Arkham Knight i widać różnicę.

Miałem problem z zainstalowaniem gry Max Payne. Nastawiłem się na nią, bo nigdy wcześniej w nią nie grałem, ale słyszałem wiele dobrego. Niestety, podczas instalacji występował błąd CRC. Próbowałem instalować kilka razy, przenosić pliki instalacyjne na komputer - nic nie działało. Moją ostatnią deską ratunku była ściereczka do okularów, którą czasami używałem do czyszczenia płyt, co niejednokrotnie dawało zdumiewające efekty. Nie inaczej było tym razem - przetarłem płytę, włożyłem, uruchomiłem instalacje i nie dość, że nie pojawił się żaden błąd, to jeszcze instalacja przebiegła we wręcz ekspresowym tempie. :D

Sama gra bardzo mi się podoba. Bullet time sprawia się wyśmienicie. Ponadto, gra nie należy do łatwych. Niedługo wypróbuję też mody zamieszczone na płycie, bo na razie chcę pobawić się zwykłą wersją.

Miałem problem z zainstalowaniem gry Max Payne. Nastawiłem się na nią, bo nigdy wcześniej w nią nie grałem, ale słyszałem wiele dobrego. Niestety, podczas instalacji występował błąd CRC.

Też mam problem z instalacją Max Payne'a i też błąd CRC. Próbowałem się ratować tym http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=199335 ale skoro ściereczka pomogła, to najpierw wypróbuję tę metodę...

CRC?

Skopiuj cala zawartosc katalogu z Batmanem na HDD i stamtad instaluj.

Sprobuj tez przetrzec (delikatnie) DVD fibrowa sciereczka, bo moze jakis paproch sie przylepil albo odciski paluchow na sciezkach sa?

A jak nie pomoze - odloz plytke na plask do jutra (czasem pomaga bo niektore plytki od lezenia na stosie odrobinke sie odszktalcaja) i sprobuj instalacji.

Jak kicha - odeslij na adres redakcji, wymienimy.

A jak nie pomoze - odloz plytke na plask do jutra (czasem pomaga bo niektore plytki od lezenia na stosie odrobinke sie odszktalcaja) i sprobuj instalacji.

To ja chyba tak zrobię, bo dotychczas nic nie pomaga ani w przypadku Maxa ani w przypadku Batmana i nie mam pojęcia, jaka może być przyczyna (nigdy dotąd nie miałem żadnego problemu z zainstalowaniem jakiegoś pełniaka od Was; wpadki z kodami do Blood Dragon i czegoś tam jeszcze nie liczę, bo to zupełnie inna para kaloszy).

Mam problem. Mianowicie: podczas instalacji Batmana na mojego W10 nic się nie dzieje i wyskakuje błąd sad_prosty.gif . Ktoś ma jakieś rozwiązanie?

Podobnie miałem. Po przeklikaniu początkowych ustawień w instalerze, gdy przechodził do kopiowania plików nic się nie działo. Skopiowałem cały folder na dysk i zainstalowałem.

Mam za to inny problem, związany z shaderami. Po instalacji directx i PhysX myślałem, że gra będzie działać... nic z tego... upominał się o plik D3DX9_43.dll. Pobrałem go z internetu. Na początku wrzuciłem do folderu z grą plik 64 bitowy, niestety był błąd pamięci, to wrzuciłem 32 bitowy. Gra wyświetliła okienko z podobizną batmana po czym przestaje działać i wyświetla się komunikat:

---------------------------

Failed to compile global shader FGFxPixelShader<GFx_PS_CxformMultiply2Texture>

QA_APPROVED_BUILD_OCTOBER_2008 198408 23-01-2010 21:41.02 FMOD: 42200/42200 Game

RaiseException() Address = 0x75553e28 (filename not found) [in C:\Windows\SYSTEM32\KERNELBASE.dll]

CxxThrowException() Address = 0x6fe38e89 (filename not found) [in C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.vc80.crt_1fc8b3b9a1e18e3b_8.0.50727.9185_none_d0905a48442809b8\MSVCR80.dll]

GetOutermost() Address = 0x5ee4e1 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]

GetOutermost() Address = 0x630fd5 (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]

GetOutermost() Address = 0x6d7bdd (filename not found) [in C:\Program Files (x86)\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]

OK

Nie wiem za bardzo co mam zrobić? Próbowałem wszystkiego i proszę was o pomoc. Moja konfiguracja sprzętowa:

CPU: AMD FX 4100 3,6 GHz

GPU: RADEON HD7770 1 GB

RAM: 8GB

Win 10 Home

Edited by InterQ

U mnie Max Payne działa tylko po angielsku (bez napisów), crashuje się przy włączonym antyaliasingu, i działa tylko w oknie (ramka wokół programu gry). Problemu z dźwiękiem nie mam chociaż patch i tak wypisuje mi "no game no mods", mimo że uruchamiam go z folderu z grą.

PS. Mam Windows 10 x64.

Edited by Thunderbolt

U mnie dzialal bez najmniejszych problemow, po angielsku, bo innej wersji nie dalismy. W pracy Win7, w diomu W10.