Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shift112

Rozwiązany: Bioshock - błąd danych (CRC) podczas instalacji

Polecane posty

Witam,

dziś nabyłem najnowszy numer CDA i chciałem zainstalować Bioshocka. Zaraz po udzieleniu instalatorowi pozwolenia na wykonanie swojej pracy dostaję komunikat o błędzie danych (CRC). Próba kopiowania plików na dysk i przeprowadzenia instalacji zakończyła się niepowodzeniem (a konkretniej coś nie gra z plikiem data1).

Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pismie (oraz chyba tez tu na forum) masz info jak reklamowac uszkodzona plytke. Alternatywnie jesli masz taka mozliwosc sproboj ja przekopiowac na jakims innym komputerze i zobacz, czy wtedy bedzie wyskakiwal ten sam blad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomaga przekopiowanie plików na dysk, to najprawdopodobniej płytka nadaje się wymiany.

Tu jeszcze macie radę od Smugglera:

"W takim razie jeszcze sprobuj przetrzec plytke fibrowa sciereczka i zostaw ja na caly dzien lezaca na plask. Jak po tym nadal nic - odeslij do nas do wymiany."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to całkiem popularny problem smile_prosty2.gif

U mnie wyczyszczenie płyty z początku też nic nie dało. Próbowałem skopiować dane gry z płyty programem Unstoppable Copier, który zastępuje dane których nie da się odczytać z płyty...jakimiś innymi danymi. Z początku zaczął zastępować "uszkodzone dane" dość szybko, lecz po ponownym wyczyszczeniu płyty uszkodzone dane pojawiły się trochę później. Wyczyściłem płytę jeszcze raz (chociaż przysięgam - wyglądała na czystą smile_prosty2.gif) i dla odmiany spróbowałem znowu zainstalować grę. Sam nie wiem czemu, ale Bioshock zaintalował się.

Mówiąc krótko - pomogło dopiero trzykrotne wyczyszczenie czystej (!!!) płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...