Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KapitanBumba

Tablet do max 350zł Windows

Polecane posty

Siemka wszystkim :) szukam pomocy przy wyborze tableta głównie do internetu/filmów/gier (tych starszych)

1. Jaki wybrać system? jestem nastawiony bardziej pod windowsa bo raczej nie znajde zbyt dobrego tableta za 350zł na androidzie :P (i chyba wole windowsa :) )

2. Czy na tabletach z windowsem bede w stanie pograć w : cs 1,6 / call of duty 1,2 /colina 2 / nfsy un 1,2,MW ?

Mam kilka propozycji pomożecie coś wybrać?

1. Tablet wydaje się fajny + drogie dodatki ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy jest żyroskop czyżby to było powodem tak atrakcyjnej ceny?

-http://allegro.pl/tablet-8-intel-quad-4x1-3-16gb-ips-win8-1-office-i5500433984.html

2. Ten polecił mi znajomy ma mocną baterię i tyle o nim wiem :P

-http://allegro.pl/tablet-modecom-freetab-8025-ips-16gb-w8-1-etui-m-i5550976810.html

3. Osobiście wybrałem ten tablet niestety też nie ma w nim informacji o żyroskopie, skusiło mnie tylko i wyłącznie HDMI (ale tym się nie sugerujcie i bez się obejdzie)

-http://x-kom.pl/p/239482-tablet-8-goclever-insignia-800-win-z3735e-1024mb-16gb-win8-1.html

Z góry dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko zależy od ciebie. W tej cenie androida nawet łatwiej znaleźć, bo to urządzenia z zielonym robocikiem jako pierwsze pojawiły siew tym przedziale cenowym. Windows sprawdzi się jednak równie dobrze, no i ma możliwości normalnego, choć słabego PC.

2. Teoretycznie wszystkie te gry powinny pójść, o ile nie strzelą focha na grafikę Intela. Choć szczerze mówiąc przydałoby się 2GB RAM - pamięć operacyjna jest bowiem wspóldzielona z układem graficznym. Najtańszy nowy model z taką ilością to koszt okolo 500 zł (Kiano SlimTab 8 Pro), ewentualnie są na Allegro Dell Venue 8 Pro z outletów (sprzęt powystawowy, zwrócony) - za około nawet 400 zł możesz mieć model z 2GG RAM/32GB HDD i roczną gwarancją, ale z możliwymi lekkimi uszkodzeniami/wadami. Skoro już o pamięci była mowa do 16GB tabletu z Windowsem, karta SD to niezbędnik, najlepiej dosyć szybka Klasy 10.

Te trzy propozycje są niemal identyczne, nie pozostaje mi nic innego jak odesłać cię do opinii użytkowników w Internecie, byś sam ocenił ktory z nich jest najlepszy wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym któryś z tych trzech, wiem że 2GB byłoby lepsze ale pod choinkę zamierzam sprawić sobie laptopa lub tableta za około 1500zł ten tylko na przeczekanie. Pozbyłem się swojej maszyny do grania i obecnie jade na antycznym dell vosto 1015.

Jeśli mógłbyś mi powiedzieć czy ten pierwszy tablet z tym padem ma żyroskop byłoby super no i czy modecom jest opłacalny :P

Możesz też podesłać coś na androidzie dzięki z góry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...