Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skrufi

Rozwiązany: Paski na ekranie- awaria karty graficznej?

Polecane posty

Witam, wczoraj podczas spokojnego grania nagle na mój ekran wyskoczyły zielono-fioletowe paski, powodując zacięcie się komputera. Po resecie paski zmieniły kolor na niebieski, ale dalej są na ekranie, w dodatku rozdzielczość zmieniła się na 800x600 i nie da się jej zmienić. Zdjęcie jak to wygląda daję do załącznika]

To awaria karty graficznej, prawda? Najwyraźniej wysłużony Geforce GTX 460 już umarł...

post-238161-0-50929800-1437488012_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a dokładnie wyskoczyły ci artefakty. Można próbować ją naprawić grzejąc w piekarniku. Nie wiem czy w serwisie by naprawili inaczej, a ciekawi mnie cena za taką usługę. Tu masz poradnik http://ocforum.pl/115-poradniki/poradnik-artefakty-czyli-hot-air-po-domowemu-naprawa-artefaktow-32132/ Ale pamiętaj na własną odpowiedzialność i nie zawsze może być skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah, nie wierzyłem szczerze mówiąc że to się może udać... Jak to brzmi? "Żeby naprawić swoją kartę graficzną, włóż ją do piekarnika" icon_biggrin.gif Ale jednak! Wszystko świetnie działa. Wielkie dzięki Moris, temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście musisz mieć świadomość, że taka naprawa jest tylko tymczasowa i problem prędzej czy później powróci. Raczej prędzej niż później ;)

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę autora o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...