Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicel

Wiedźmin 3 - Rynsztunki

Polecane posty

Hej, czym sie różnią od siebie te wszystkie rynsztunki (wilka, gryfa itp) ? Wiem ze niektóre sa ciężkie, średnie itp ale czym sie one odróżniają? Ze średnie sa tylko dla tych co używają znaków?? Bo chciałem wyruszyć na poszukiwania i nie wiem czy warto wszystkich szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eq kota: daje Ci premie do obrażeń ( dobre, jak idziesz pod rozwój "Miszcza Miecza" )

Eq gryfa: tak jak sama wspomniałaś, jest pod tych, co korzystają ze znaków

Eq niedźwiedzia: jest w sumie ... pod twardego wojownika. Bo z setów ( tych 3 ) to ma najlepsze miecze dla każdego + zbroja to istne opancerzenie

+ oczywiście jak wiesz, wytrzymałość regeneruje się w zależności od tego co nosisz. Na kocie będzie najszybciej, na misiu najwolniej. No i inne obrażenia otrzymasz mając kota, a inne mając misia.

Oprócz tego masz też set wilka: on jest mieszanką setu gryfa i kota ( to jest średni armor, z premią do obrażeń jak u kota oraz premią do znaków, jak u gryfa ).

Sama wybierz, który Ciebie najlepiej oddaje. Ja u siebie zrobiłem wszystkie sety i oprócz gryfa, to w sumie każdy bym nosił ... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynsztunek Wilka przed patchem był najlepszym ze wszystkich, więc jego najbardziej ze wszystkich opłacało się nosić, ale był na 34 poziom. Po patchu wszystkie mistrzowskie rynsztunki są na 34 level i nie wiem czy zmieniły się statystyki. I tak jak napisała Hrabia93 różnią się one ciężkością, poszczególnymi bonusami i szybkością regeneracji wytrzymałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...