Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANONIMOWY321

Rozwiązany: Laptop 3500

Polecane posty

Nie wiem, czy Ci to coś pomoże, ale osobiście raczej się zdecyduję na ten zestaw, który najpewniej zakupię dziś / jutro. Cena b. dobra plus dodatki wydają się przydatne i dobrej jakości. Żadne noname'y, tylko torba Lenovo, mycha Logitech i podkładka A4Tech. Żadna z tych rzeczy nie powinna być do kitu i powinna posłużyć jakiś czas. Personalnie wolę myszki przewodowe, nie trzeba się martwić bateriami. Aaa no i mi bardziej odpowiada plecak, niż torba, bo na wykłady z akademika pewnie będę dojeżdżał rowerem, a do takiego plecaka wpakuję jeszcze parę książek wink_prosty.gif To tyle, mam nadzieję, że Ci to coś pomogło smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na ten się zdecydowałem. Dodatkowo mogę Ci Konradzin polecić napisać do X-kom wiadomość na allegro dotyczącą tego lapka. Ja napisałem i odpisali że jak wezmę z ich sklepu i dodam w uwagach naszą rozmowę e-mail to wezmą 3429, a dodatki i tak dostanę oraz wysyłkę darmową.

Kilka dni temu MasterThief polecał podkładkę chłodzącą SilentiumPC Glacier NC400 ale z tego co widzę to ona chyba do laptopów 17', a do 15 jest NC200. Nie mylę się ? Nie przeczytałem opisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopa kupiłem ale jak się okazało wysłali mi porysowaną sztukę więc zwróciłem. Dzisiaj powiadomili mnie że dostanę zwrot pieniędzy, bo nie mają tego laptopa już. Jest za to taki sam z innym kodem producenta. Mam więc do wyboru teraz brać to samo, czy dopłacić 220zł do dysku SSD. Jakie korzyści płyną z tego dysku ? Ogólnie to wiem że są to znacznie szybsze dyski ale nie wiem jak wygląda ten w tym laptopie, albo mi się ubzdurało albo ktoś ostatnio na forum pisał (chyba Irenez) że jest tam średni dysk ale znacznie lepszy od tego HDD który ma tylko 5400 obr. Według Was warte dopłaty ? Zyskam na czasie podczas uruchamiania gier czy Windowsa ? Jak się ma ten przeciętny dysk SSD do mojego PC'towego HDD z sygnaturki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...