Jump to content
Sign in to follow this  
b00gi

Wiedźmin 3 - błąd podczas instalacji gry (z płyty)

Recommended Posts

Witam, głośno już o tym było i mam nadzieję, że od premiery pojawiło się jakieś rozwiązanie tego problemu, mianowicie podczas instalacji gry wyskakuje błąd gdy w napędzie znajduje się druga płyta. Próbowałem kopiować zawartość drugiej płyty na dysk komputera, jednak pod koniec tej czynności również wyskoczył błąd. Nie mam możliwości pobrania gry z platformy GOG, ani oddania płyty do reklamacji. Ktoś zna rozwiązanie, lub jest w stanie podesłać pliki z drugiej płyty ? Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Skontaktuj się bezpośrednio z CD Projektem. Nie robią problemów w przypadku wymiany wadliwych nośników.

@up wątpie, żeby wina leżała po stronie nośników, gdyż nie jeden miał ten problem i wymiana płyt nie pomogła. Ale jeśli już, to czy moge wysłać płytę do reklamacji, mimo iż grę kupiłem na allegro od innej osoby ?

Ps: Nie, nie jest używana, tylko pozbawiona kodu do platrofmy GOG.

@edit

Próbowałem skopiować plik setup_the_witcher3_wild_hunt-3 na dysk za pomocą programu Unstoppable Copier i okazuje się, że z 4 GB pliku zaledwie 40 MB jest uszkodzone i uniemożliwia to dalszą instalację gry.

Edited by b00gi

Właściwie to Wiedźmin 3 nie ma DRM'ów więc gra powinna działać... gdyby nie to że płyty są uszkodzone. Kod jest potrzebny tylko żeby przypisać grę do GoG'a, ściągnąć ją z serwisu i dostać darmowe DLC.

Widać cwaniak co sprzedawał wziął sobie kod żeby grę mieć nadal a płyty (być może nawet wiedział że wadliwe) sprzedał.

Zdaje się powinni ci i tak wymienić płyty, bo nie wymagają żeby zamieścić kod albo żeby był nieużyty aby dokonać wymiany.