Skocz do zawartości

Rozwiązany: Jaka karta graficzna do microATX


zorgan

Polecane posty

Mam pytanie jaka karta graficzna byłaby na tyle dobra żeby weszła w obudowę microATX Fornax 5001 i na płytę główną MSI GF615M - P33, żeby udźwignęła GTA V w jakichś stabilnych klatkach na minimalnych detalach.kuzyn ma Palita GT 440 i mu już fajnie GTA V działa na najniższych, ale bez klatek. Zasilacz bodajże 450 W możliwa zmiana. Karta miałaby wejść na miejsce GT 220 do której już nie ma sterowników od lutego. Jest to dla mnie pilne, bo kuzyn dał mi swoje konto rockstar żebym mógł sprawdzić jak działa ,ale po pobraniu (20h bez przerwy) włączam GTA V przechodzę przez logowanie RGSC i bez niczego wyskakuje Grand Theft Auto V przestała działać. APPCRASH. Błagam bardzo pilne dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj:

  • markę i model zasilacza (do odczytania z tabliczki znamionowej po zdjęciu bocznego panelu obudowy, jak nie wiesz, co odczytać, to wrzuć zdjęcie)
  • model procesora (np. z CPU-z)
  • odległość od miejsca montowania śledzia do początku klatki na dyski (czyli maksymalną długość karty, jaka zmieści się w obudowie)

Używane karty wchodzą w grę?

Masz zamontowane wentylatory z przodu i z tyłu obudowy (jak nie, to czy w ogóle jest taka możliwość)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz wybitnej firmy NoName China,

model procesora : AMD Athlon II X4 620 4x2,6 GHz

Odległość podam Za jakąś godzinę, bo nie mogę teraz zdjąć obudowy. ani nawet panelu bocznego ,a zasilacz po prostu kiedyś podawałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zasilacz naturalnie do wymiany, z nowych pierwsze sensowne to Corsair VS 450 i Vero L1 500W, z używek pewnie znalazłoby się coś zauważalnie tańszego.

Z kart celowałbym w jakiegoś używanego GTX 560/560 Ti/650/650 Ti, czy HD 5770/6770/6850/5850/7770/6870/5870/7790.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...