Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

BONUSY

- kod zaproszeniowy do World of Tanks dający 5 dni konta premium

- kod bonusowy do World of Tanks dający 3 dni premium, amerykański lekki czołg premium III poziomu M22 Locust oraz miejsce w garażu

Łączna wartość kodów to ok. 50 zł.

- kod do Games of Glory o wartości 5 euro, odblokowujący DLC o nazwie Starter Pack

PEŁNE WERSJE

4. 1Heart PL

3. Shadows on the Vatican - Akt I PL

2. Gun PL

1. Bioshock ENG

Brat ucieszy się z kodów do WoT.

Może zapłaci za cały numer CDA.

Jak rozumiem, wszystkie gry będą non-DRM? Czy dopiero po odgadnięciu przecieku pojawi się info nt zabezpieczeń?

Gameplaye wyglądają nieźle. Nie nastawiam się na jakiegoś super straszaka, ale jako że ostatnimi czasy mam szał na point'n'clicki - zagram.

Żadna nie wymaga internetu czy płyty w napędzie. Tylko przy 1heart przy instalacji trzeba będzie podać kod z pisma.

Na razie nic mnie nie interesuje. Poza tym... 4 pełniaki? Czyli będzie jeszcze jeden dzisiaj albo dwa w inny dzień?

Pierwszy raz słyszę o tej grze.

Gra nie jest w moich kilmatach, ale po opisie i screenach może być to ciekawa pozycja dla fanów tego gatunku.

• Upvote 1

Dobra kody mnie nie interesują (nie jestem fanem WOT), ale pełne wersje już jak najbardziej. Nic z Steam/Uplay więc na razie głupio byłoby zgadywać co będzie, ale w ostatnich miesiącach CD-A dodawało kilka naprawdę dobrych wersji gier. Czekam na więcej...

1Heart ,może kiedyś jak nie będzie w co grać

Narazie W3 jest więc musiałby być jakiś naprawde genialny pełniak żeby mnie od niego oderwać.

Byle by to jednak nie był W1 ani W2 bo ostatnio obie te gry kupiłem

A kody oddam kumplowi może więc w sumie nie jest źle

Dla tych, co jeszcze grają w WoTa to te kody są bardzo pożądane, a tych na pewno nie brakuje. Z kolei pierwszy pełniak nie dla mnie i ogólnie jakiś mało znany, a tyle fajnych produkcji teraz do ogrania. Czekam co będzie dalej. Cieszy brak Steam/Uplay pierdół.

Czy będę mógł wykorzystać kod do WoT jeżeli mam Locusta, dostanę rekompensate w złocie albo kredytach? Czy to będzie bonus dla tych, którzy tego czołgu nie mają w garażu?

Póki co cieeeeeeeeeeeeeeeeenko z pełniakami. sad_prosty.gif

@Smuggler

No właśnie, spodziewałem się jako nr.4 co najmniej Assassin Creed Unity lub Dark Souls :)

Edited by darkdarius

No cooooo tyyyyyyyyyy... zawsze jako nr 4 byly megahity a tu taka przykra niespodzianka...

Ubisoft się na was obraził? ;)

Pełniak świetny, ostatnio prawie kupiłem go razem z Inversion w biedronce, zrezygnowałem z obu i dobrze.

PS. Miałem nadzieję, że jak kupiliście licencje na Timeshifta to jednocześnie też na Inversion, szkoda.

PS.2 Skoro gry bez DRM, to otwiera się furtka dla Activision.

@PPeja

Kod bonusowy z Locustem może wykorzystać każdy gracz, bez względu na to czy posiada dany pojazd w garażu czy nie. Różnica jedynie polega na tym, że jak ktoś go ma to kod ten daje mu równowartość czołgu w kredytach oraz dodatkowe miejsce w garażu. A i 3 dni konta premium się przydadzą, jak ktoś dużo gra. Oczywiście wiadomo, że w takiej sytuacji lepiej mają osoby, które dopiero co konto będą zakładać, bo wtedy oba kody będą mogli wykorzystać. Czyli jest to zachęta by więcej Polaków zagrało, lub by założyli więcej kont.

@darkdarius

Weź wyluzuj troszkę. To dopiero 4. pełniak. Będą jeszcze trzy, które powinny być lepsze.

Orientuje się ktoś jak to wygląda obecnie z rekompensatą za czołgi. Mam już Locusta w garażu(kupiony za golda). Kiedyś dostawało się równowartość w złocie, ale pamiętam, że ostatnio coś tam mieli zmieniać(i rzekomo zależnie od tego w jaki sposób się czołg nabyło dostaje się gold lub walutę grową). Nie wie ktoś? PS: Nie wiadomo jaki będzie czas na aktywacje tych kodów, bo póki co po "wspaniałym" patchu 9.9 mam wszystko rozmazane i musze czekać na patcha który poprawi to co ten zepsuł biggrin_prosty.gif

Edited by RaiL

A więc Shadows on the Vatican. Dwie przygodówki w jednym numerze. Hm.

Poczekam, aż poznam resztę pełniaków, wtedy wydam konkretniejszą opinię.

Cóż, SotV nie jest za wysoko oceniane przez fanów przygodówek a 1Heart już mam:-/ Zobaczymy co dalej. Ogólnie jeśli ktoś lubi przygodówki i nie ma tych gier to warto już teraz zarezerwować kasę. No ja się muszę wstrzymać - zobaczę czy warto będzie mieć dubla.

Dobry pełniak.

Pytanie:

spolszczone są tylko 2 epizody. Kupiliście tylko te dwa czy wszystkie?

I czy jeśli wszystkie, to zostaną spolszczone czy będą tylko po ang???

Nie zagram w drugiego pełniaka.

Dawno nie było przygodówek, więc fani tego gatunku będą zadowoleni.