Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Mass Effect: Andromeda

Polecane posty

Ja bym się jeszcze wstrzymał, bo może wydawcy wypuszczą jakąś edycję specjalną, a egzemplarzy ME raczej nie zabraknie.

BTW: Coś długo nie ma kolejnego filmiku szkoleniowego. Premiera się zbliża, więc chyba powinni nas porządnie wyszkolić przed tym faktem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z profilu na Fejsie EA: 

Bądź gotowy, rekrucie. Jutro pojawi się nowa odprawa w Inicjatywie Andromeda poświęcona Tempest oraz Nomadowi.

* Właściwie to profil Mass Effecta :) Sorka za pomyłkę

 

*Update*
Jak ktoś chciałby sobie oglądnąć: https://www.masseffect.com/pl-pl/andromeda-initiative/training-hub/tempest-and-nomad Poniżej macie streszczenie dla wybrednych :)

Spoiler

 

Już jest! Narratorem okazuje się być Salariański pilot Kallo Jath - zapewne nasz przyszły towarzysz Filmik omawia pokrótce Tempesta i Nomada zgodnie z zapowiedziami. Mamy kilka fotek, jak wygląda statek wewnątrz. Właściwie mamy wgląd jak będzie wyglądało każde pomieszczenie na statku.

Z drugiej strony mamy specyfikacje techniczną Nomada. Można z niego wysyłać sondy do zbierania zasobów oraz modyfikować wygląd. To tyle jak na razie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Pionier to też ważna osobistość, a poza tym Bioware potrzebuje dużo miejsca żeby wyreżyserować sceny jakie będą miały tam miejsce. Nie mówię tutaj tylko o tych erotycznych, ale też o towarzyskich. Do Sheparda w trójce też co raz ktoś wpadał.

Sam wystrój mi się podoba. Nie podobny do niczego co do tej pory widzieliśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcin2796 napisał:

No teraz to się porobiło. W nowy ME będzie możliwość tworzenia broni, nazywania ich oraz będziemy mieli dostęp do szerszej gamy broni do walki wręcz.

Czy czasem podobnie nie było w Inkwizycji ? Tam też mogłeś swój set nazwać, jak go stworzyłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mam za mało informacji, żeby coś powiedzieć na 100%

Z drugiej strony mieliśmy już możliwość w 3 zmieniania parametrów broni, poprzez dodawanie różnych ulepszeń - być może zostało to rozbudowane i powstał system craftingu nowych broni. 

Jedyne co można teraz zrobić, to czekać na dalsze informacje w tej sprawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kinowy zwiastun. Cytat z opisu na fejsie: 

Cytuj

Nowa galaktyka czeka na odkrycie, ale nikt nie powiedział, że przywita nas przyjaźnie... Już jutro nowy zwiastun Mass Effect: Andromeda!

Update!

Ale wysypało materiału! Zapoznajcie się z załogą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje całkiem wiarygodna teoria, że Cora jest córką Człowieka Iluzji. Nie powiem, widziałabym takie rozwiązanie w grze. Póki co Cora potwierdzoną opcją romansową dla Scotta, a Peebee dla obojga Ryderów. Liam z zachowania to taki kumpel, pewnie ma za zadanie wypełnić buty Garrusa.

Brat Ryder ma świetny głos i wygląd i rzeczywiście brzmi trochę jak Nolan North.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(według różnych opinii) Inkwizycja była testem, wiedzą że to i tamto się nie udało to w ME wsadzą już poprawioną wersje. W ME też pewnie będą jakieś nowości (eksperymentalne) które będą w kolejnych częściach swoich gier implementować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stach122 napisał:

Inkwizycja była testem

Przede wszystkim Inkwizycja początkowo miała być semi-MMO pokroju Guild Wars ale że Bioware nie potrafiło ogarnąć kodu sieciowego na taką skalę to wyszedł taki potworek który nie do końca wiedział czym jest i ma sporo głupich głupotek. Myślę że Andromeda nie powstaje w takim piekle wydawniczym i będzie lepsza niż Inq.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sam firma, która stworzyła pełnoprawne MMO? Jakies źródło potwierdzające problemy z ogarnięciem kodu sieciowego?

Co do Andromedy to jak na razie jestem spokojny. Myślę, ze dwa razy tego samego błędu nie popełnią. Gra na materiałach promocyjnych wygląda dobrze. Jeśli nie będą za bardzo eksperymentować to myślę, ze nie mamy się czego obawiać. Kolejne trailery dobrze budują napięcie by nie powiedzieć hype. Generalnie staram się trzymać tak daleko od 'hype trains' jak tylko możliwe ale w tym wypadku naprawdę nie mogę się doczekać Andromedy i to mimo, ze nie jestem maniakiem, który przeszedł trylogie ME 20 razy. Raz mi wystarczyło i było epicko, i ten raz wystarczył by czekać z niecierpliwością na Andromedę. Raz nawet próbowałem zacząć drugi raz ale tak szybko się znudziłem, ze nie przetrwałem więcej niż 2-3h. Jednak drugi raz to już nuda wiało bo gra nie miała już żadnych, albo prawie żadnych, tajemnic. Moze własnie dzięki temu tak bardzo czekam na Andromedę - głód czegoś nowego w świecie ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Quel napisał:

Ta sam firma, która stworzyła pełnoprawne MMO? Jakies źródło potwierdzające problemy z ogarnięciem kodu sieciowego?

W sumie racja, trochę pomieszałem, nie wiem skąd wziąłem to info o kodzie sieciowym. Ale że fundamentem do Inkwizycji było MMO to nawet sami twórcy mówili:

http://gameranx.com/updates/id/24985/article/dragon-age-3-inquisition-started-life-as-a-multiplayer-only-game/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czy planują więcej części, bo koncept wydaje się nadzwyczaj chłonny. Ryderowie to wczesni dwudziestolatkowie, mają więc czas by mieć jeszcze masę przygód i problemów.

Najpewniej sukces lub jego brak będzie najważniejszym czynnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...