Jump to content

Recommended Posts

No i można spokojnie iść spać dalej - gra ufundowana, dziękuję, dobranoc.

@zoldator:

Ogólnie... tak, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie dostęp do bety dla backerów, więc w zasadzie trochę pograć będziemy mogli i wcześniej. :)

Pierwszy Stretch Goal: więcej muzyki na $1,65m.

Drugi Stertch Goal: animowane intro od Titmouse oraz niewyjawionego studia anime. Sumy nie podali.

@UP Nie słyszałem nigdzie o żadnym ograniczeniu (a siedzę głęboko w temacie), więc pewnie będzie dla każdego posiadacza gry (aka 30$+ oraz ewentualne późniejsze pre-ordery), tak jak było ze Skullgirls.

Animated intro potwierdzone na $1,9m. Heh, lepiej żeby było naprawdę dobre za tyle kasy...

BTW obecny wynik umieszcza Indivisible na miejscu najwyżej ufundowanej gry na Indiegogo.

• Upvote 1

OK, może pomyliło mi się z Them's Fightin' Herds. W którejś z tych gier beta była tylko dla któregoś z tierów, wyższych od tego przy którym dostaje się grę.

Dodatkowy OST jest już praktycznie zapewniony, brakuje tylko jakieś 10 tysięcy.

Edited by zoldator

Jeszcze zostało 41 godzin a już pierwszy stretch goal osiągnięty.

Standardowo soundtrack miał mieć 60-90 minut, teraz dostanie upgrade o kolejnych 60 minut. Uwielbiam jak gra ma dużo dobrej muzyki.biggrin_prosty.gif

EDIT: Kampania zakończona i mamy $1,867,650.

Piękne dzięki dla każdego kto się dołożył lub rozpowszechniał informacje o kampanii. biggrin_prosty.gif

InDemand już działa i dalej zbieramy pieniądze. Może jeszcze dzisiaj uda się nabić kasę na animowane intro.

Myślę, że animację jeszcze osiągniemy, kto wie czy nie VO... trochę szkoda jednak endingów i hardcore dungeonu. :(

Nie mniej - udało się. :D

Zaibatsu ogłosiło wyniki głosowania na design Zubaza jako bossa w Indivisible, wygrała opcja C (Plague of Gripes). Więc będziemy walczyć z Bazem gadającym o kaczych penisach.

Czyli wygrała wersja na którą głosowałem. Nice. :D

A żeby dodać coś więcej, powoli ale pewnie zbliżamy się do animowanego intra. Jeszcze tylko $8K.

To przez tę pozę/wyraz twarzy. Plague wiedział co robi.

Jeśli ten Baz nie powie czegoś w stylu "Get the hell out of my property!". to będę zawiedziony.

Udało się nabić $1.9m i do gry dodane będzie animowane intro od Titmouse i Tajemniczego Studia Anime. (zapewne zostanie wyjawione gdy już podpiszą wszystkie papiery)

Następny cel, pełny VO dla wszystkich ważnych postaci na $2.05m. Jeśli to osiągniemy, to osobiście będę w pełni usatysfakcjonowany.