Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Indivisible

Polecane posty

No i można spokojnie iść spać dalej - gra ufundowana, dziękuję, dobranoc.

@zoldator:

Ogólnie... tak, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie dostęp do bety dla backerów, więc w zasadzie trochę pograć będziemy mogli i wcześniej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Nie słyszałem nigdzie o żadnym ograniczeniu (a siedzę głęboko w temacie), więc pewnie będzie dla każdego posiadacza gry (aka 30$+ oraz ewentualne późniejsze pre-ordery), tak jak było ze Skullgirls.

Animated intro potwierdzone na $1,9m. Heh, lepiej żeby było naprawdę dobre za tyle kasy...

BTW obecny wynik umieszcza Indivisible na miejscu najwyżej ufundowanej gry na Indiegogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, może pomyliło mi się z Them's Fightin' Herds. W którejś z tych gier beta była tylko dla któregoś z tierów, wyższych od tego przy którym dostaje się grę.

Dodatkowy OST jest już praktycznie zapewniony, brakuje tylko jakieś 10 tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostało 41 godzin a już pierwszy stretch goal osiągnięty.

Standardowo soundtrack miał mieć 60-90 minut, teraz dostanie upgrade o kolejnych 60 minut. Uwielbiam jak gra ma dużo dobrej muzyki.biggrin_prosty.gif

EDIT: Kampania zakończona i mamy $1,867,650.

Piękne dzięki dla każdego kto się dołożył lub rozpowszechniał informacje o kampanii. biggrin_prosty.gif

InDemand już działa i dalej zbieramy pieniądze. Może jeszcze dzisiaj uda się nabić kasę na animowane intro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się nabić $1.9m i do gry dodane będzie animowane intro od Titmouse i Tajemniczego Studia Anime. (zapewne zostanie wyjawione gdy już podpiszą wszystkie papiery)

Następny cel, pełny VO dla wszystkich ważnych postaci na $2.05m. Jeśli to osiągniemy, to osobiście będę w pełni usatysfakcjonowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...