Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Indivisible

Polecane posty

Przestrzegam, że jeśli chcesz użyć opcji "upgrade'u" to musisz mieć gotowe 30$ i dopiero jak one przejdą to zwrócą ci twoje stare 15$. Jeśli chcesz to zrobić inaczej to da się, ale byś musiał się dogadywać z IndieGoGo albo Lab Zero i prosić o zwrot.

Niestety IndieGoGo ma jednak ułomności tu i tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion nabity i 20 dni do końca. Ah ta magiczna liczba.

Mam nadzieję, że pomoże to wielu psychologicznie i zdecydują się też dorzucić skoro największy pagórek za nami.

EDIT: 505 Interactive uatrakcyjnia ofertę, każdy tier poniżej 100% dostaje darmowo grę How to Survive a każdy powyżej 100$ dostaje darmo How to Survive i Brothers.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy wziąć pod uwagę, że nie weszliśmy jeszcze w ten okres "na ostatnią chwilę". Zaraz przed przedłużeniem wsparcia skoczyło o jakieś 50 tysięcy na dzień, więc mając niecałe 400 tysięcy i niecałe dwa tygodnie do końca wciąż jest szansa.

Prototyp trafił na Steam - http://store.steampowered.com/app/421830/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoldator:

Nie twierdzę, że nie ma szans, tylko że będzie ciężko. I o ile wtedy skoczyło rzeczywiście, to kiedy tutaj skoczy? Na cztery dni przed? Byłoby miło. Na dwa dni? Byłoby krucho.

Jest na Steamie? Bueno - z pewnością się przyda. Aż szkoda, że dopiero teraz, ale z drugiej... kto wie czy nie Gabe'owi za to powinniśmy dziękować, że "dopiero" teraz.

No i mówiłem, że będzie Shantae. I jest, co mnie cieszy, bo to sympatyczne gry i postać, a skoro mamy już Shovel Knighta... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z reguły takie kampanie działają. Jak, patrzyłem na Them's Fightin' Herds i na tydzień przed nie wyglądało na to, żeby się w ogóle udało. Na dzień przed końcem wystrzelili poza najwyższy stretch goal, który wynosił chyba z połowę bazowego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie mam pojęcia. Póki co mam wrażenie, że kampania stoi (ale tak jak mówię: to może być tylko moje wrażenie, bo sprawdzam ją dosłownie co chwilę), ale zakładam, że dostaną ogromnego spike'a zaraz przed końcem i będzie ok. Mam nadzieję.

Sam chciałem wspomóc, ale najwyraźniej nie będę w stanie. Bardzo mi smutno z tego powodu, bo kto jak kto, ale Lab Zero na moje pieniądze zasługuje bardzo. (No i mógłbym smiać się z kolegów, że jestem w napisach, a oni nie.)

Ech, kupię w dniu premiery. Więcej niż raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... dzisiaj skoczyliśmy o... 1 punkt procentowy (może nawet dwa, ale tutaj już nie jestem pewny... Kaw?). No i licznik się już parę razy zaciął, więc... :D

Swoją drogą... jeśli udałoby się przed "last hurah" dobić do 85%... to można by spokojnie chyba założyć, że damy radę.

Z innej beczki - z okazji Black Friday Sanshee.com ma się dorzucić ze sprzedaży towarów z serii SkullGirls do kampanii Indivisible. Ciekawe, ile z tego będzie.

źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W US mieliśmy co dopiero święto dziękczynienia a zaraz potem Black Friday. tongue_prosty.gif Zastój był praktycznie pewny.

Pieniądze i tak przychodzą szybciej niż w naszym najgorszym okresie, ale ciężko stwierdzić bo strona ze statystykami się zacięła prawie $70k temu.

Stawiam na to że osiągniemy około $1.25m przed rushem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70k przed rushem? Może być trochę ciężko... ale z drugiej - właśnie Black Friday i święto, więc na pewno trafiamy do mniejszej ilości potencjalnych klientów. Ciekawe tylko, czy dotrzemy do drugiej inkarnacji zanim pierwszą ktoś ujawni. No i dodatkowe postacie gościnne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj ładnie zaczynamy dzień - 1,244kk w tej chwili. Jeśli trend się utrzyma, to będziemy mieli piękny start na rush... kto wie, może jednak uda się jakiś strech goal osiągnąć? :D

Also - nowa inkarnacja, Kogi la Berserk: https://twitter.com/IndivisibleRPG/status/671282672606441472

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie. Zubaz B i C the king (Plauge Baz wygląda jak taki "smug mother****er", co mi się bardzo podoba, a Cranky Baz to po prostu Baz, ale bardziej). Wybacz Zone, niestety twój Baz w ogóle do mnie nie przemawia. Ale i tak nie mogę głosować, więc kijek z moim zdaniem.

No i widzę, że dorzucili kilka tierów. Czy może raczej slotów. Jest jeszcze jeden na grywalną inkarnację (inb4 Zaibatsu wpłaca jeszcze więcej i jest Rage) i dwa na bossa. Tyle zauważyłem. Teraz nic, tylko czekać na tego spike'a.

Come on, niech MikeZ zbawi kolejny gatunek!

Edit: W ogóle, jest tyle genialnych inkarnacji. Autentycznie, z każdą nową mówię "Cholera, nie ma opcji, że to przebiją" A potem proszę: Kampan, na przykład. A potem co? Potem Kogi. Cudo.

To, plus kolejna, ostatnia, crossoverova inkarnacja. Zgadnjicie kto. Red. Z Transistora. Co prawda Kid z Bastiona bardziej by pasował, moim zdaniem, ale na Red nie będę narzekał, przecież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...