Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Indivisible

Polecane posty

Czyli historia o tym, jak Lab Zero robi kolejny grę. Biorąc pod uwagę, że to praktycznie nr. 1 wśród moich ulubionych devów (bo jak na razie nie zrobili nic, by mnie do siebie zrazić, nie mówiąc o świetnym podejściu do graczy - ah, aż brakuje mi tej kampanii SkullGirls), to teraz ogłosili swój tease. Szczerze... to pierwsze moje skojarzenie to "Dust" - głównie przez te domki. Czekam na więcej informacji i kampanię na IndieGoGo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie grałem w żadnego Valkyrie Profile albo innego "combo-JRPG", ale metroidvanie lubię a i Lab-Zero w 100% ufam. Jak tylko zacznie się kampania IndieGoGo mogą liczyć na mój wkład.

No i biorąc pod uwagę, że mają Skullgirls za pasem, to na pewno nie zepsują systemu walki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tempo wydawania nowych postaci do Skullgirls na to poczekamy z pięć lat. Art style wygląda na razie OK, mam nadzieję że tutaj wyjdzie to lepiej niż w Skullgirls. Tak jak uwielbiam animacje i kilka postaci z tej gry, ogólny art style zawsze wypada poniżej Guilty Gear czy KoF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artstyle wygląda w porządku, pokazane widoczki były całkiem ciekawe, a pomysł metroidvanii skrzyżowanej z jRPG, choć nieco... egzotyczny, wydaje się mieć spory potencjał. Czekam na więcej materiałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dopiero wyszedł prototyp Indivisible dla tych którzy wsparli Skullgirls na IndieGoGo.

Osoby które to zrobiły mogą znaleźć grę na swoich profilach Humble Bundle. Reszta będzie miała okazję w poniedziałek, gdy rusza jej IndieGoGo.

Sam pograłem i jestem pod sporym wrażeniem. System walki był dla mnie dużo przyjemniejszy niż w większości JRPG a animacje i (zwłaszcza) muzyka są również bardzo wysokiej jakości. Serdecznie polecam.

EDIT: Kampania się rozpoczęła. Do zebrania $1,500,000 i 40 dni czasu. Sam wrzucam $30 na to. Ktoś inny chętny wesprzeć tą cudną grę? Jest darmowe demo do pogrania. biggrin_prosty.gif

https://www.indiegog...and-505-games#/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja. :P Wspierałem SkullGirls, wesprę i to, szczególnie że po prototypie ostatecznie się przekonałem. Martwi mnie jedynie wysokość celu - uzbieranie tego w miesiąc... jest możliwe, ale ciężko powiedzieć czy uda się w takim razie osiągnąć inne, dodatkowe, cele przy tak wysoko postawionej poprzeczce. Oby. Póki co niemal 350 osób w ciągu 3 godzin uzbierało 42,6 tysiące dolarów... powtórka z kampanii SG, gdzie dobiliśmy do 150 tysięcy w ciągu jednego dnia? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Oh ostatnio dowiedziałem się jaki jest największy plus IndieGoGo. IndieGoGo bierze twoje pieniądze od razu i oddaje jeśli kampania nie wyjdzie. Kickstarter bierze twoje pieniądze dopiero jak kampania się uda, a bywają ludzie którzy się zadeklarują i nie mają tych pieniędzy na koniec kampanii.

I pewnie dużo osób tego nie zobaczy ale dla wszystkich którzy myślą że 1,500,000 to za dużo mały wykład w formie wideo (jeśli rozumiecie angielski):

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa wada Kickstartera to konieczność posiadania karty kredytowej. Dla mnie - bariera nie do przeskoczenia. Idniegogo bierze pieniądze z PayPala i dziękuje, tyle. Dlatego też Them's Fightin' Herds już dostało ode mnie 15 dolarów, Indvisible ile i czy w ogóle dostanie okaże się tak na tydzień przed końcem kampanii, zobaczę jak im pójdzie. Bo szczerze, 60 dolarów za tier z fizyczną grą to trochę dużo, a brać cyfrową kiedy mogę fizyczną jakoś nie mam ochoty. Ale zobaczę, jeśli od tego będzie zależało wydanie gry to i cyfrówką nie pogardzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gee, to nawet nie 15 dolarów tylko 30 za cyfrową grę, a 60 plus wysyłka za fizyczną. Sporo, nawet więcej niż sporo. Wciąż, poczekam na koniec kampanii. Them's Fightin' Herds w ciągu tygodnia albo dwóch skoczyło z około 46% do 106. Prawda wątpię, żeby przez niecałe trzy dni jakie im zostały dorobili się na chociaż jeden stretch goal, ale mimo wszystko sporo ludzi dorzuciło się w końcówce. Jeśli projekt nie będzie zagrożony to wstrzymam się do premiery i wezmę wydanie pudełkowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to za ciekawie. Ponad połowa czasu już minęła i ledwo niecałe 40% funduszy zebrane. Prawda wiem, że jest szansa na nagły skok tak na około tydzień przed końcem kampanii, ale nie wiem czy ten skok da im bez mała milion dolarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lab-Zero zapowiedziało w wywadzie z Polygonem, że w Indivisible pojawią się "Guest Incarnations":

Powiedzieli też, że liczą na więcej.

Indiegogo zauważalnie przyśpieszyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...