Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ghost890890

XBOX ONE + WIEDŹMIN 3

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie.

Moja druga połowa chce koniecznie kupić XBOX ONE. I tu mam takie nietypowe pytanie. Czy ta konsolka będzie czytała tylko orginalne dvd? Chodzi mi oto czy jak sobie zrobie ripa np dvd do avi lub BR do mkv lub nagram na pena filmik z aparatu to go odtworzy? I drugie. Przez nablizszy czas ok 1 rok konsola była by podłączona do TV HD ready 720p (tak by było logistycznie najlepiej - ale ewentualnie mógłbym podłączyc do tv fulldh) i tu wchodzi Wiesiek. Jak zachowa się konsola? Będzie skalowała z 900 do 720 i to wpłynie niekorzystnie na wydajność? będzie chodzić płyniej bo konsola da obraz z niżej rozdzielczości. Obraz sią popsuje, ze względu na skalowanie?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ghost890890

Pytania, które dotyczą szeroko pojętego piractwa nie są mile widziane na tym forum. Jako, że to rozważania teoretyczne, nie zostaniesz ukarany. Piratom tutaj nie pomagamy. Tak więc proszę zakończyć takie gdybanie. Kolejne rozważania mogą być bardziej bolesne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że oprogramowanie, które posiadam jest legalne i za nie zapłaciłem, a robienie kopi zapasowej również jest legalne:

"Zgodnie z art. 75 ust. 2 pkt 1 prawa autorskiego możemy wykonać jeden egzemplarz kopii zapasowej nośnika zawierającego program komputerowy, jeżeli jest to niezbędne do korzystania z niego. Prawnicy przyjmują, iż sporządzenie kopii może być uznane za zbędne, gdy producent programu wiarygodnie zabezpiecza natychmiastowe dostarczenie nowej kopii programu w przypadku jego zniszczenia. W praktyce ma to miejsce niezmiernie rzadko"

http://www.komputerswiat.pl/artykuly/okiem-prawnika/2009/06/wykonywanie-kopii-programu-lub-filmu-a-prawo-autorskie.aspx

Mam kilkanaście lulbionych gier i filmów, które lubie sobie obejrzeć raz za czas nie ryzykując uszkodzenie. Dla mnie takie takie podejscie jest wygodne.

I tu koniec sprostowania.

Mógłby ktoś chociaż pomóc w sprawie podłączenia konsoli do tv hd ready i jaki to będzie miało wpływ na jakość obrazu.

Jeżeli nie to proszę o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowa się konsola? Będzie skalowała z 900 do 720 i to wpłynie niekorzystnie na wydajność? będzie chodzić płyniej bo konsola da obraz z niżej rozdzielczości. Obraz sią popsuje, ze względu na skalowanie?

Nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy. Gra będzie przeskalowana do 720p i obraz będzie minimalnie mniej wyraźny. Tyle. Za rozdzielczość odpowiada inny podzespół, więc szybkość animacji też się nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...