Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08/2015

Polecane posty

Dorosnij. Tyle.

Wchodzisz na forum z pretensjami, piec postow stekania, ze ktos smial napisac cos, co ci sie nie spodobalo. Zero innych tresci. Zero wartosciowych tresci. Samo jeczenie.

Nie jest to dobry poczatek.

Zapomniałeś jeszcze o postraszeniu ostrzeżeniem.

Nie zapomnialem. Po prostu wiedzialem, ze i tak to do ciebie nie dotrze. Wiec zamiast ostrzegac i dac, wolalem poczekac i dac. Masz ostrzezenie i 7 dni urlopu zebys mial szanse dorosnac przez ten czas chociaz odrobinke. Jestes nowy, wiec cierpliwie tlumaczylem, ale sa granice mej cierpliwosci, a to forum nie jest miejscem gdzie gimbo-gangsta-ziomy beda sobie robic popasy.

Co za ziomek. Wystarczy napisać, że jakiś tam redaktorzyna gra w gry dla casuali, a on straszy warnem. Dorośnij.

Wystarczy zachowywac sie jak burak i nie sluchac uwag moderatora. Jak ci sie to nie podoba, to jest na pewno wiele innych miejsc, gdzie bedziesz mogl sobie pomarudzic na redakotrzyny i moderatorzyny na tym forum. Nikt tu cie nie trzyma.

A teraz, znajac zycie, wysmazysz do mnie list na priva, po ktorym zakonczysz swa przygode na tym forum - czyli

zrobisz dokladnie to, co robi w tej sytuacji jakies 3/4 takich kolesi jak ty. Postaraj sie chociaz o jakies oryginalne wyzwiska, bo naprawde mi sie nudzi czytac ciagle to samo. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam nowe CD-Action. Otwieram, z automatu lecę do Street Fightera V. Widzę pogrubione "Mnie to nieco zalatuje zżynką z serii MK". O kurde. Czytam całość i nie mam pojęcia do czego się ta zżynka odnosi. Chodzi o V-Gague i jego użycie? Tak zakładam, bo chyba nie o Chun-Li chodzi.

Okej, po kolei: V-Skill? No nie za bardzo. V-Reversal? Nie przerywamy tym combo, jak Breakerami w MK, tylko uciekamy z sytuacji, gdzie musimy cały czas blokować i nie możemy nic innego zrobić (tzw. blockstun). Coś pdobnego było w serii Street Fighter Alpha, z 1995 roku. Nazywało się Alpha Counter. V-Trigger? To raczej jak Instinct z Killer Instinct, więc też nie. Po za tym to wszystko wychodzi z osobnego paska. Do wyprowadzania ruchów EX i superów mamy inny, a nie tak jak w MK, gdzie wszystko idzie z jednego, segmentowanego na 3.

Wybaczcie. W żadnym wypadku nie mówię, że Krigore jest w błędzie ze swoją opinią. Po prostu wydaje mi się, że faworyzujecie MK jeśli chodzi o bijatyki, ale ogólnie, to w gry z tego gatunku za dużo nie gracie. Chociaż tutaj to ja mogę być w błędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego "cie" - ze faworyzujeCIE. Nie, ja osobscie skonczylem moja przygode z bijatymi na VF2. Reszte mam zasadniczo w rownym powazaniu. Wiec nie mow "my" - to jest opinia KONKRETNEJ osoby i tylko jej a nie "opinia redakcji". Jesli wyrazamy stanowisko redakcji, to piszemy "redakcja CDA uwaza, ze to i tamto", albo "w imieniu redakcji chcialbym powiedziec, ze to i tamto". W kazdym innym wypadku, nawet gdy mowie to naczelny pisma, jest to tylko jego osobista opinia i nie musi byc zgodna z opiniami innych ludzi w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie tak to powinienem był napisać, wybacz. Teraz jak to czytam, to to nawet głupio brzmi. Po za tym sprawidziłem, że Krigore recenzował MKX, więc ta. To tylko i wyłącznie jego opinia.

Ale nadal - podobieństwa są takie, że obie serie to bijatyki są i to w sumie tyle. My point still stands.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje sie na silach by szukac smaczkow w wersji obcojezycznej, szczegolnie ze np. co by ci dalo, ze bys sie dowiedzial ,ze gdzies tam Geralt powtarza jakas kultowa kwestie czlowieka z serialu znanego w USA w latach 50-tych, o ktorym zapewne nigdy nie slyszales ale AMerykanin przy tym usmial sie do lez?

No i nie wiem czego oczekiwales po tym tekscie, zeby byc zachwyconym? Pisalem o tym, co moze sie kojarzyc Polakowi i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała moja frustracja wzięła się od przeczytania recenzji Arkham Knight i o ile gra na konsole zasługuje na dobrą ocenę to port na PC jest kpiną z użytkowników tej platformy. Bardzo nie podobała mi się też recenzja w CDA. Dlaczego? Moim skromnym zdaniem powinniście wystawić dwie oceny (kiedyś tak robiliście). Jedną dla konsol i drugą dla PC (swoją drogą za port powinni zostać skarceni smile_prosty.gif). Czytelnik czytający waszą recenzję jest wprost zachęcany do kupienia tej gry (większość waszych czytelników to posiadacze PC... no chyba że nie zdajecie sobie z tego sprawy tongue_prosty.gif), a mała ramka i dopisek że u "Nas" wszystko było OK to jakaś kpina. I jak można pisać że wszystko jest ok poza... dropami w kilku miejscach do 24 kl/s na sprzęcie klasy 780/290 (!?) a na "słabszych" konsolach jest wszystko ok. Port na PC jest maksymalnie spierd...ny i o tym należało by poinformować na łamach "Waszej" rzetelnej gazety dla graczy, ale lepiej w minusach napisać "problemy z wersją PC". Po co to robić przecież u "Was" wszystko dobrze działa - SUPERPŁYNNOŚĆ stałe 30 fps'ów (in+, really?) - Żenada tongue_prosty.gif Jak by producent chciał, to by na tych kartach bez problemu osiągnęli PŁYNNE 60 fps, ale prawda jest taka że olali posiadaczy PC (w sumie to już norma) i odpowiednia ocena powinna zostać im wystawiona na tej platformie. Takimi recenzjami zachęcacie Producentów/Wydawców do robienia gniotów, no dobra winni są też ludzie kupujący pre-ordery, zresztą do których też zachęcaliście w niektórych artykułach tongue_prosty.gif Młody człowiek Wasze "ja już zamówiłem pre-ordera" odbiera jako zachętę do zrobienia tego samego. Kiedyś pisaliście w prost jaka jest gra, jak był gniot to był gniot, jak gra była fajna ale nie dorobiona lub z bugami to tak pisaliście i odpowiednio ocenialiście, a teraz?

ps. Jak będziecie recenzować nowego PES'a na wszystkie platformy to ocena dla PC będzie ta sama co dla wersji konsolowych?

Pozdrawiam

Wersja na PC doczeka sie osobnej recenzji i oceny, jak znow trafi do sprzedazy. A co do PESa to wszystko zalezy od jakosci portu. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że oni grali w Arkham Knight przed premierą, a wtedy wydawca rozsyłał gierki do redakcji tylko na PS4. Gra ukazała się trochę przed wyjściem numeru i zapewne ramkę dorobili jak przeczytali na necie, że jest źle z wersją i włączyli ją na chwilę. Chciałbyś z drugiej strony czytać reckę po (strzelam) jednym-dwóch odpaleniach gry na PC? Bo ja nie bardzo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że oni grali w Arkham Knight przed premierą, a wtedy wydawca rozsyłał gierki do redakcji tylko na PS4. Gra ukazała się trochę przed wyjściem numeru i zapewne ramkę dorobili jak przeczytali na necie, że jest źle z wersją i włączyli ją na chwilę. Chciałbyś z drugiej strony czytać reckę po (strzelam) jednym-dwóch odpaleniach gry na PC? Bo ja nie bardzo...

Nie wiem co ma piernik do wiatraka, moim zdaniem gazeta od początku specjalizująca się w recenzjach gier na PC (od kiedy pamiętam, konsole były tylko dodatkiem w CDA) powinna swoje recenzje opierać o gameplay z tej platformy, jeżeli jest inaczej to powinni wykreślić z informacji platformę PC (kiedyś tak robili to dlaczego teraz nie mogą?). Moim zdaniem recenzja BAK jest nierzetelna.

Wersja na PC doczeka sie osobnej recenzji i oceny, jak znow trafi do sprzedazy. A co do PESa to wszystko zalezy od jakosci portu. [smg]

Czyli jednak "domyślacie się" że coś przy recenzji BAK'a w ostatnim numerze poszło nie tak smile_prosty.gif Co do PES'a, nie od wczoraj wiadomo że wersja PC będzie działać na silniku z PS3/X360 a nie z PS4/XONE (info. potwierdzone przez Konami smile_prosty.gif).

Pozdraiwam

Nie wiem co tu jest do domyslania - wersja PC wycofana ze sprzedazy i ma byc poprawiona, wiec po prostu ocenimy nowa wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...