Skocz do zawartości

Mysz 100 lub 200zł


Polecane posty

Jako, że moja aktualna przejściowa myszka- niskobudżetowy tracer (jak to tracer) mnie nie zadowala, postanowiłem wymienić ją na konkretny model. Teraz pytanie do Was, czy jako typowy szary gracz odczuję rożnicę pomiędzy myszką za 100 a +200zł? Dokładnie mam na celowniku myszkę Roccat Lua/CM Storm Alcor vs Zowie FK 1/ZA11.

Produkty zowie to najwyższa półka, lecz nie wiem czy poczuję i wykorzystam jej możliwości gram na średnio wysokim poziomie w cs, do tej pory męczyłem się z tym tracerem i jakoś szło. Dopiero grając w wieśka coś mnie trafiło i zorientowałem się, że kompletnie myszka mi nie pasuje, a dokładnie jej ergonomia (myszki ze skrzydełkami dla praworecznych nie sa dla mnie) o sensorze nie wspominając.

Chwyt to palm grip 15cm. Gram we wszystko od rpg przez mobe do fps jak cs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Zowie mają lepszy sensor, jeden z najlepszych na rynku. Do tego dochodzi bardzo dobre wykonanie. A czy odczujesz różnicę... Ciężko stwierdzić jednoznacznie. Ale z pary Lua / Alcor brałbym CM'a, z uwagi na lepszy sensor.

Ja bym to rozpatrywał na zasadzie - masz kasę, to dorzuć do Zowie, jak ta prawie stówka więcej będzie problematyczna, to można wziąć Alcora, ew. SS Kana V2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje pytanie FK1 czy ZA11. Wymiar mają podobny, ale kształtu nie jestem pewien, chyba FK1, natomiast ZA11 ma bardziej uniwersalne przyciski gdzie można dużo klikać, a FK1 do CS te twarde, które bardzo mi odpowiadają. Najwyżej będę musiał oduczyć się dużo klikać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...