Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bronex

Pęknięte szkło aparatu w Samsung Galaxy S5

Polecane posty

Cześć.

Jakiś czas temu wypadł mi mój Galaxy S5 i nieszczęśnik trafił aparatem na jakieś kamyczki i pękła szybka głównego aparatu. W autoryzowanym serwisie Samsunga powiedzieli za wymianę samej szybki 420-450zł. Aż taki bogaty nie jestem i szukam tańszej opcji naprawy. Wiem też, że można to zrobić samemu (KLIK) ale nie jestem pewien swoich zdolności manualnych, więc chciałbym aby zrobił to ktoś kto się zna. Do tego dochodzi uszkodzona ramka całego telefonu. Jej wymiana wiąże się z wymianą tylnego korpusu telefonu. Czy zna ktoś serwis, który zrobiłby to taniej niż Samsung? Zależałoby mi też, żeby można było to załatwić wysyłkowo ew. żeby serwis był w okolicach Łodzi.

Druga sprawa - wyskrobałem szybkę aparatu, żeby móc jako tako robić zdjęcia jednak po jej usunięciu aparat nie łapie ostrości. Czy obecność szybki coś zmienia? Z wymianą szybki jakoś sobie poradzę ale teraz powstaje pytanie czy aparat nie został uszkodzony skoro nie łapie ostrości? Jakieś zarysowania na soczewce czy tak jest zawsze?

Wrzucam zdjęcia, żeby było wiadomo o co mi chodzi. smile_prosty.gif

1 2 3

P.S. Wiem, że naprawa w zwykłym komisie wiąże się z utratą gwarancji ale cóż.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.