Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JB03

Telewizor a PS4

Polecane posty

Witam.

Prawdopodobnie niebawem czekają mnie dwie inwestycje - telewizor, a w okolicach końca roku chciałbym zakupić też PS4/XBOX One.

W oko wpadł mi ostatnio LG LED 32LB550B. W kwestiach technicznych jestem totalnym laikiem, a ostatnią konsolą jaką posiadałem był pierwszy XBOX, stąd kieruje swoje pytanie tutaj - będzie można komfortowo pograć na takim zestawie?

Dodam, w kwestii telewizora, że nie chciałbym przeznaczać na niego jakiejś większej kasy (ok. 1100 max) a i mój metraż sprzyja raczej 32''.

Będę wdzięczny za opinie i sugestie.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Rozumiem, że przytoczony przez Ciebie model spełniałby już swoje zadania odpowiednio? Nie jestem jakimś niezwykle wymagającym użytkownikiem, natomiast nie chciałbym, żeby źle dobrany TV psuł w jakiś sposób rozgrywkę.

Założyłem, że chciałbym zamknąć się z zestawem TV+Konsola w okolicach 2500 zł, więc do tego telewizora pewnie wbrew tytułowi tego tematu dołożyłbym jednak Xboxa :)

Swoją drogą - warto inwestować w konsolę teraz, czy wstrzymać się do okresu świątecznego? Kiedy można spodziewać się jakichś ciekawych promocji? Będąc przejazdem w Media Expert zaciekawił mnie zestaw XBOX One + Wiedźmin 3 za 1448zł, co wydało mi się dość rozsądną ofertą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...