Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polak1221

Szum z słuchawkach z mikrofonem

Polecane posty

Witam. Jestem tutaj nowy.

Otóż to mam następujący problem. Pare dni temu zakupiłem słuchawki z wbudowaną kartą dzwiękową i mikrofonem. Problem polega na tym, że jak załoze słuchawki i odpale jakąś alpikacje np.

skype,csgo,nawet ustawienia mikrofonu w panelu sterowania to w słuchawkach słusze szum. Co więcej zauważyłem, że nie czyta mi wgl tego mikrofonu z słuchawek w Menedżer Realtek HD Audio.

nie wiem co zrobić proszę o pomoc! co.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam ponownie mam pewne pytanie dotyczace moich nowych sluchawek. Po ostanim problemie kupilem normalne sluchaki na mini jack 3,5mm konkretnie Razer Kraken pro. Chodzi mi o to ze maja one taka dopianna przejsciówke z wejsciem na mikro i skuchaki. I teraz pytanie co to zmieni jezeli bede jej uzywal a co jak bede uzywal tego zwyklego wejscia. Otoz jak nie uzywam tej przejsciowki to mikro jest troche slabe slabo mnie slychac. I pytanie czy bedzie lepiej jak bende uzywal przejscowki nie mogetego sprawdzic bo mam rozwalony port jack do mikrofonu i dlago nie uzywam tej przejsciowki a nwm czy naprawiac to gdniazdo. PRosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...