Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

Recommended Posts

Real Boxing PL (Steam) - :klaszcze: jak dla mnie pełniak numeru:

1. ciekawa;

2. dobra grafika;

3. na Steam;

4. wzbudziła u mnie dobre wspomnienia: przypomina mi czasy PS2 i gry "Fight Night;

Moebius: Empire Rising PL - :ok: jako, że lubię przygodówki to cieszę się z tej pozycji;

Timeshift PL - teoretycnie ta gra ma najlepszą grafikę, ale że mam (obecnie) przesyt FPS-ów, to z niej cieszę się umiarkowanie;

Spiderman: Shattered Dimensions ENG - jako fan gier na podstawie komiksów Marvela, jestem zdecydowanie na tak; :icon_smile:

"Spider-Man, Spider-Man. Where you are Spider-Man?"

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Mimo, że ciągle czekam na Kings Bounty: Wojowników Północy, to Pajączek to kolejna dobra gra na coverze CDA. Zaraz wrzucam skan recenzji.

A Anno 2070 bardzo fajna gra.

• Upvote 1

Oprócz TimeShift to nic ciekawego (dla mnie)

Ale redakcja może spokojnie odetchnąć, kupię CD-A.

Hm, zestaw pełnych wersji wygląda dosyć ciekawie i o ile na poprzedni numer jakoś się nie skusiłem z powodów różnych to może na ten... skoro już mam jedną produkcję ze Spider-Manem to może i drugą, nie? :P

Gra na licencji?? Serio? xDDD

Po za TimeShiftem same crapiszcza, zresztą tak jak od dłuższego czasu w tej śmiesznej gazecie smile_prosty.gif

Zyczymy milych wakacji. [smg]

Spidermana podobnie jak poprzedniego odpuszczę sobie. Real Boxing z ciekawości przetestuję ,Moebius zagram z pewnością ponieważ lubię wszelkie gry point-and-click. TimeShift jeśli przypadnie mi do gustu to z pewnością go ukończe. same pełniaki -4/5. Co do oceny zawartości muszę się wstrzymać do wtorku sad_prosty.gif

Edited by Smuggler

Ok, więc, co do pełniaków: Real Boxing będzie kolejnym kodem wpisanym na Steam ;), Mebius - raczej odpada, Timeshift - bardzo chętnie go ogram (dla mnie gra numeru), Spiderman - może sobie pogram, ale raczej kiedyś.

Podsumowując - w 1 z 4 pełniaków zagram na 100%. Na szczęście należę do tej grupy, która kupuje CDA dla pisma :D.

TimeShoft wydaje się dla mnie najciekawsze, choć i tak będzie musiało poczekać na swoją kolej. Spaider-Mana nigdy nie lubiłem, więc wątpię, żebym go odpalił :P

Cóż, dla mnie bywały lepsze zestawy w tym roku, ale numer kupię dla zawartości.

I na koniec gdy człowiek myśli że CDA da CoD-a to pojawia się przeciętny SM

Numer kupie dla Real Boxing na 99% jak będzie recenzja 60 Seconds to na 100%

Nie moja wina, ze czlowiek sobie wyobraza Bog-wie-co. :) [smg]

Pełniaki fajne w spider-mana real boxing i timeswift zagram na 100% a tą jedną grę odpuszczę nie przepadam za grami przygodowymi ale nie mówię że są złe wink_prosty.gif w skrócie macie moje 16 zł dobra 15.99

Moje pełniaki na ten miesiąc to Sacred 3, Styx: Master of Shadows, Lichdom: Battlemage, MGS V: Groud Zeroes, Kholat i Batman Arkham Knight. Narobił sobie człowiek zaległości przez steamową wyprzedaż to płytka kolejny raz leci na półkę :).

Mam problem z odpaleniem gry Timeshift. Pojawia się błąd, że nie odnaleziono pliku d3dx9_34.dll Podejrzewam, że chodzi o direct x 9, ale dosłownie tydzień temu miałem reinstalke systemu (win7 na lapku) i nie powinno z tym być problemu. http://imgur.com/jZCkkvf

Tak ten plik pochodzi z DirectX 9. Reinstalacja nie ma tu nic do rzeczy. Musisz ściągnąć i zainstalować sterowniki DirectX 9.0c z czerwca 2010.

Witam mam problem z dwoma grami a dokładnie spider-man i timeshift pierwsza gra w ogóle się nie chce uruchomić a druga włącza się w lewym górnym rogu i jest biały ekran i po chwili się wyłącza proszę o pomoc

Przed chwilą wrzuciłem pająka do napędu (30 minut czekania aż instalacja ruszy :P) i mam taki problem ,że automatycznie mam rozdzielczość 800x600 a gdy próbuje zmienić to wyskakuje rozdzielczość 0x0 i wgl nie idzie tego ruszyć. Ktoś miał ten problem/zna rozwiązanie?

30 minut czekania aż instalacja ruszy tongue_prosty.gif

U mnie blisko godzinę mieliło płytką i NIE ruszyło... ermm.gif

Mam ten sam problem co koledzy wyżej, ale ja nawet po wgraniu cracka nie mogę grać (bez niego gra wogóle się nie włączała) gra po 5 min gry wysypuje się zawsze w tym samym momencie z errorem "floating point support not loaded" :/

Ten Spiderman jest super, przed chwilą skończyłem. Warto w niego zagrać. Kolejny bardzo dobry pełniak. ;)