Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

Polecane posty

Spidermana podobnie jak poprzedniego odpuszczę sobie. Real Boxing z ciekawości przetestuję ,Moebius zagram z pewnością ponieważ lubię wszelkie gry point-and-click. TimeShift jeśli przypadnie mi do gustu to z pewnością go ukończe. same pełniaki -4/5. Co do oceny zawartości muszę się wstrzymać do wtorku sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc, co do pełniaków: Real Boxing będzie kolejnym kodem wpisanym na Steam ;), Mebius - raczej odpada, Timeshift - bardzo chętnie go ogram (dla mnie gra numeru), Spiderman - może sobie pogram, ale raczej kiedyś.

Podsumowując - w 1 z 4 pełniaków zagram na 100%. Na szczęście należę do tej grupy, która kupuje CDA dla pisma :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeShoft wydaje się dla mnie najciekawsze, choć i tak będzie musiało poczekać na swoją kolej. Spaider-Mana nigdy nie lubiłem, więc wątpię, żebym go odpalił :P

Cóż, dla mnie bywały lepsze zestawy w tym roku, ale numer kupię dla zawartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pełniaki na ten miesiąc to Sacred 3, Styx: Master of Shadows, Lichdom: Battlemage, MGS V: Groud Zeroes, Kholat i Batman Arkham Knight. Narobił sobie człowiek zaległości przez steamową wyprzedaż to płytka kolejny raz leci na półkę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wrzuciłem pająka do napędu (30 minut czekania aż instalacja ruszy :P) i mam taki problem ,że automatycznie mam rozdzielczość 800x600 a gdy próbuje zmienić to wyskakuje rozdzielczość 0x0 i wgl nie idzie tego ruszyć. Ktoś miał ten problem/zna rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...