Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

Recommended Posts

OOO!! Zawsze chciałem zagrać, ale pomyślałem, że i tak prędzej czy później wyląduje w piśmie. I miałem racje! :) Fajna sprawa i chyba w tym miesiącu kupię CD-A.

• Upvote 1

Ciekawy ten Timeshift i Moebius (zresztą ten drugi chyba jest od Jane Jensen c'nie?). Jeszcze jakiś soczysty pełniak na koniec poproszę :)

Ja mam to samo co Wysokiandrzej. Odkąd zaczęliście dawać podobnej jakości FPSy w piśmie zastanawiałem się "Kiedy Timeshift? Kiedy Timeshift?" No i wreszcie się doczekałem. Good job CDA. Wrzucę skan recenzji na forumowego bloga.

Dajcie jakies fajne wyscigi np. ridge racer. Od tych FPS sie juz nie dobrze robi.

Na razie masz bezterminowa moderacje postow - do czasu gdy zaczniesz pisac cos z sensem (bo na razie tylko marudzisz) i gramatycznie. [smg]

Real Boxing to słaba gra. Wogóle zawodzi:

1. Wogóle nie czuć zadawanych ciosów

2. Bardzo łatwa

3. Ręce boksera przechodzą za przeciwnika

4. W 100% gorsze od Fight Night

5. Grafika nie najwyższych lotów to port z (ios and)

Ja tam w sumie ostatnio niczego nie instaluję z płyt z CDA... mało która gra jest mnie teraz w stanie oderwać od trzeciego Wiedźmina a jestem dopiero w Velen czyli zostało mi jeszcze sporo do przejścia

Rozumiem :) - ale co odlozone na stosik, to jesc nie wola...

Timeshift to taka definicja pełniaka - niedoceniona gra, której pomimo solidnego wykonania nikt by osobno nie kupił. Takie powinny być właśnie pełniaki, a nie jakieś super mega hity, które już każdy dawno ma ( choć ja sam jestem wyjątkiem od tej reguły, bo nie grałem w Red Dead Redemption, Skyrima, God of Wara, Uncherted, Gearsy - długo możnaby wymieniać :) ).

• Upvote 2

I za to lubie CDA jak już jest numer wakacyjny to dają grę która jest z górnej półki a o której człowiek mało co słyszał

Kupiłbym dla samego Moebiusa, którego cena sklepowa wciąż jest dla mnie zaporowa. No a że oprócz tego będzie jeszcze Timeshift...Miodzio, ostatni pełniak bez względu na to jaki będzie, to już tylko dodatek bo dwa pierwsze (Real Boxing nie uznaję bo wymaga steama) są gwarancją kupna:) Świetne pełniaki :)

• Upvote 1

TimeShift wydaje się dość oryginalną grą jak na gatunek, który prezentuje. Z przyjemnością zagram.

Edited by MalleusFerrum

No i mamy rozwiazanie ostatniego przecieku:

Spiderman: Shattered Dimensions [eng]

Z tego co wiem to spolszczenie mozna znalezc w sieci, jakby komus zalezalo.

Jak zobaczyłem że będą 4 pełniaki to pomyślałem że będą jakieś strategiczne ścierwa a tu proszę, 2 super pełniaki (spider-man, timeshift) i jedna gra takiego rodzaju którego nie udało mi się jeszcze spotkać (Real Boxing) czekam do wtorku smile_prosty.gif

Strategie to nie sa "scierwa". Odrobine szacunku dla gier, w ktore nie grasz/nie lubisz [smg]

Hahaha! Mieliście moje pieniądze już po ogłoszeniu, że Moebius będzie pełniakiem, ale Spider-Man: Shattered Dimensions to totalny must have!

DZIĘKI, CDA! Wiecie, jak zadowolić takiego czytelnika jak ja. :P