Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2015

4. Real Boxing PL (Steam)

3. Moebius: Empire Rising PL

2. Timeshift PL

1. Spiderman: Shattered Dimensions ENG

Real Boxing - pierwsze słyszę o tej grze, ale na screenach prezentuje się bardzo fajnie (w końcu z tego, co piszą, to Unreal Engine 3). Na pewno sprawdzę, jak się w to gra.

Ogólnie jestem fanem wszelkiej maści gier sportowych i przyznam, że ciekawe dla mnie jest jak przeniesiono taki sport jak boks na PCty.

Pelniak kompletnie nie dla mnie, ale nawet jakby trzy pozostale bylyby trylogia Swiata Kucykow, to i tak numer kupie.

Ql cztery pełniaki... W sumie jestem ciekaw, jaki system tym razem decyduje o kolejności przecieków... Alfabetycznie? Od "najsłabszego" do "najmocniejszego" czy od najmłodszego do najstarszego? Przydałaby się odpowiedź ale róbta jak chceta :v

Ql cztery pełniaki... W sumie jestem ciekaw, jaki system tym razem decyduje o kolejności przecieków... Alfabetycznie? Od "najsłabszego" do "najmocniejszego" czy od najmłodszego do najstarszego? Przydałaby się odpowiedź ale róbta jak chceta :v

Tym razem wg mojego widzimisię, czyli zaczynam od tych, które sam uznałem za najsłabsze do najlepszego według mnie.

Zapomniałem o przeciekach, jak ten czas leci. :D

Ten pełniak nic mi nie mówi, zaczekam na resztę.

Tym razem wg mojego widzimisię, czyli zaczynam od tych, które sam uznałem za najsłabsze do najlepszego według mnie.

Ale na okładce pewnie i tak jeden pełniak jest napisany większymi literami?

Oczywiście. smile_prosty.gif

I w przeciekach będzie odgadywany jako ostatni.

Pozostałe dwa też wydają mi się całkiem fajne, ale z różnych względów trochę słabsze od głównego dania.

Zapomniałem o przeciekach, jak ten czas leci. biggrin_prosty.gif

Ten pełniak nic mi nie mówi, zaczekam na resztę.

Jak wychodzą dwa numery CDA w miesiącu, to nic dziwnego, że człowiek może zapomnieć o jednym z nich. ;) CDA daje to co może. Wobec pozytywnych recenzji kilku gier o sportach walki, dostaliśmy Real Boxing bo o pismo może dostać na cover. I bardzo dobrze. Ja w ogóle nie kojarzę tej gry, ale pamięć już nie ta i w ostatnim kwartale prawie w ogóle nie czytałem CDA.

Czy brak slowa internet przy trzech kropkach od razu dyskwalifikuje ta gre z DRM (steam,origin i takie tam)? Bo juz nie wiem jakie zasady panuja,gdyz co chwila sa zmieniane

No to może być całkiem niezła gra. Z tego co pamiętam to AND i IOS odniosła duży sukces więc raczej zagram

Sorry ze tutaj pisze bo nw gzie kupilem dzis cd wszytko bylo ok gdy

hcialem wpisac kod do M&M to nie dziala WHY?

A nie WHV

Real Boxing ma multi ?

Jak na czwarty pełniak to bardzo dobry tytuł, na pewno zagram. Główny pewnie będzie znowu od Activision, 2 pozostałe od Ubisoftu. Pierwszy pełniak to będzie pewnie Race Driver: Grid. Jest po angielsku, jest i spolszczenie. :)

Nie lubię boksu, także pierwszy pełniak całkowicie nie dla mnie, ale czekam na następne, czuję, że będzie coś, co mnie zaskoczy.

Cóż, real boxing (z tego co wyczytałem w internecie) nie jest złą grą, chyba będzie można w to bez bólu pograć. No i to polska gra, co dla niektórcyh może być jakimś tam czynnikiem motywującym do zagrania (lub do nie zagrania). Podsumowując: nie jest źle jak na czwarty pełniak.