Jump to content
Sign in to follow this  
human

Wiedźmin 3 - craftowanie glifów i run

Recommended Posts

Wydaje mi sie, ze chyba cos jest skopane z craftingiem run/glifow albo ja cos robie zle.

W craftingu sa jakby 3 poziomy (poki co tyle odkrylem): pomniejszy->normalny->wiekszy.

Teraz jesli mamy np. 2 pomniejsze to mozemy stworzyc z nich 1 normalny itd.

problem jest tego rodzaju, ze mam pomnijeszych takich samych glifow czy run po kilkanascie i nie moge ich przerobic na normalne czy wieksze (oczywiscie schematy mam).

Czy czasem nie jest tak, ze przerabiac na wieksze mozna tylko runy/glify wykraftowane przez siebie a znalezione sie do tego nie nadaja? Bo innego wytlumaczenia nie widze - nazywaja sie tak samo, wygladaja tak samo, symbole te same jedynie oddzielnie je wrzuca w ekwipunku (to by tlumaczylo dlaczego) zatem chyba jednak istnieje rozroznienie pomiedzy znalezionymi glifami/runami a wycraftowanymi - dobrze mowie, moze ktos to potwierdzic?

Jest obecnie błąd, który pozwala mieć tylko jeden produkt na raz. Trzeba poczekać na patcha 1.6, który to naprawi, a na razie to rób runę i wyrzucaj na ziemie i tak dalej.

Różnicy między runami nie ma.

@Elipse Z mutagenami jest wszystko OK chyba - zwroc uwage, ze jednak nie sa one takie same (mimo koloru) - czesc jest po prostu np. czerwona a inne sa czerwone ale z nazwami potworow np. nekkera, poludnicy itd - one sluza do alchemicznych eliksirow a nie do ladowanie w sloty umiejetnosci.

Niestety któryś patch zmienił to że można mieć tylko jeden danego typu i skończyło się masowe craftowanie najlepszych mutagenów i śmietnik w inwentarzu się zaczął.