Skocz do zawartości
geraltzrivi2

Grand Theft Auto V Ogromny problem z cieniami.

Polecane posty

Witam posiadam nowy komputer niespełna 2 tygodnie i kupiłem sobie gta 5 online.

Gra chodzi płynnie na ultra lecz zauważyłem strasznie denerwujący problem z wyswietlaniem cieni,gdy chodze postacią jest jakby taki obszar wokół mnie gdzie cienie sa w najwyżej rozdzielczości i gdy patrze dalej krawędzie sa poszarpane oraz cienie sie doczytują jak dojdę postacią na 3-5 metrów.

Może zobrazuje to tym filmikiem u mnie wygląda to tak samo https://www.youtube.com/watch?v=w_y-E7E0joU

Msaa mam ustawione na x8,filtrowanie anizotropowe tez mam na x16 oraz wszystkie cienie na b.wyskie/ultra,zmiana ustawien nic nie daje,nawet w panelu nividi dla gta 5 wymuszałem wygładzanie krawędzi i filtrowanie x16 ale nic to nie pomogło.

Czytałem troche o forach i podobno niektóre karty tak maja w gta 5..

Komputer

-Geforce gtx 970 100me

-Procesor i5 4690k

-Kingston savage 8gb 2400mhz

-Gigabyte z97x gaming-3

-cooler master 550m

-monitor fhd samsung p2770hd połączony kablem hdmi z kartą

-dysk hitachi sata 2 500gb

-chłodzenie cpu silentium grandis xe1236

Proszę bardzo o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sterowniki mam najnowsze,wersja 353.06

Zauważyłem ze we wszystkich grach(project cars,far c ry 3 i 4 i gta 5) mam problem z wygładzaniem wszelkich krawędzi,nic nie pomaga ustawianie msaa x8 albo innych opcji,próbowałem zmieniać w panelu sterowania nividi ale też nic to nie daje.

Krawędzie są strasznie postrzępione z bliska i dopiero jak podejde na metr to się wyostrzają,takze jak ruszam myszką to wszystko na krawędziach przedmiotów faluje.

Bardzo proszę pomoc.

Edytowano przez geraltzrivi2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z numerów CD-Action jest napisane w recenzji, że w GTA 5 na PC są właśnie takie niedokładne/rozmazane cienie. W numerze 243 na stronie 50-tej. "Diabeł tkwi w szczegółach". Przeczytaj to. Nie tylko ty tak masz. Próbowałeś reinstal? Może coś w plikach się walnęło i tak jest. Ja miałem podobnie, gdy Franklin miał pół twarzy białej i pół czarnej oraz miał głos jak Michael. Wiem dziwne, ale udało się naprawić.

PS. Jest jeszcze opcja w "Odinstaluj program", gdy naciskasz na GTA i się pojawia pytanie czy chcesz odinstalować czy naprawić. Może druga opcja zadziała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...