Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEEPR30

Save'y na steam

Polecane posty

Witam, niedawno zmieniłem komputer i postanowiłem uruchomić na nim steam. Wszystkie gry, które były zainstalowane na dysku można uruchomić lecz nie ma w nich żadnych zapisów a cloud też nie działa. W folderze steamapps też nie ma saveów. Proszę o pomoc gdyż najbardziej szkoda mi zapisów z dark souls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

- Nie wszystkie gry trzymają zapisy w "Dokumentach". Starsze gry często mają save bezpośrednio w folderze gry.

- Nie wszystkie gry na Steamie obsługują przechowywanie zapisów w chmurze. Najszybciej to sprawdzisz, przechodząc w Bibliotece do widoku listy (jeden z 3 przycisków w prawym-górnym rogu Steama), jest tam kolumna z ikoną chmury.

Jeśli więc Steam nie pobrał saveów (bo np. gra tego nie obsługuje) ani sam nie zrobiłeś kopii, to save'y raczej przepadły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chciałem zakładac nowego tematu. Mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu gram w Assasin Creed 3. Przeszło 73 h więc to dla mnie jakieś 3 m-ce. Wszystko grało aż do dzisiaj. Chciałem uruchomić grę i co sie okazało nie ma stanu zapisu gry. Szukałem po folderach ale nie bardzo jestem w stanie zlokalizować czy gdzieś gra zapisała stan gry na dysku. Teraz nie wiem czy sava straciłem czy jest szansa jeszcze go odzyskać jak tak to jak to zrobić ? Może ktos cos doradzi. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...