Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elipse

Wiedźmin 3 Dziki gon - magiczny kaganek i sposób użycia

Polecane posty

Mozliwe spoilery

Witam, dzisiaj po dłuższej eksploracji okolic Velen natknąłem się na znacznik minimapy którego wcześniej nie widziałem. Okazało się że było to miejsce w którym trzeba użyć kaganka otrzymanego od czarodziejki Keiry Metz, no to zakładam na siebie ową lapmkę i świecę, i co? i nic jakiś chłop kopie kilofem w ziemi i tyle. Znacznik nie robi sie szary, więc myslę że czegoś nie odkryłem do końca. Za tym duchem jest jaskinia z ekwipunkiem szkoły gryfa (wieś Mogolnik/i). Czy duch miał mnie nakierować na ten rynsztunek czy chodzi o coś innego? Znalazłem list który mówił o przeszukiwaniu grobu pewnej panny. W odpowiedzi prosiłbym tylko o wskazówkę czy chodzi o rynsztunek wiedźmiński czy muszę się tam jeszcze trochę pokręcić

Do tego posta chciałm zrobić też screena, ale nie potrafię. więc jeśli ktos mógłby mnie przy okazji oświecić też będę wdzięczny. Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie symbol kaganka przypomina kaganek w Velen jest w dolnej cześci mapy przy jaskini w której są schematy na jakiś set wiedźmiński, już nie pamiętam jaki. Z tego co pamiętam pilnuje go południca lub północnica (w zależności od pory dnia) a dookoła kręcą się upiory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...