Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adi89rg

wiedźmin 3 ludzie w opałach

Polecane posty

Witam. mam problem otóż znalazłem obozowisko bandytów a u nich klatkę a w klatce kupca. Mowi on ze gdzieś nie daleko jest klucz aby go uwolnić jednak klucza nigdzie nie ma.. mam problem z dwiema klatkami (dopiero dwie odkryłem) i szukam klucza i go nie ma nigdzie .. przeszukalem kazdego bandyte ktorego zabilem i nie ma nigdzie. Zna ktoś rozwiązanie problemu ? pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem save w którym jestem w białym sadzie i przenoszę się do velen i mogę jeszcze raz zabić wszystkich bandytów i jest przywódca .. a klucza brak.. chyba juz tak z 10 razy próbowałem i nic dalej :/ mam tylko nadzieje że niedługo wyjdzie jakaś łatka na to :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam ten sam problem z uwolnieniem kowala na skellige, kolo jakiejs wioski "furland"(czy o podobnej nazwie). Tylko, ze w moim przypadku wogole zadnych bandytow nie bylo, tylko sam kowal w klatce proszacy o znalezienie klucza i uwolnienie. Czy to jakis "bug" czy ten klucz jest faktycznie gdzies ukryty. Odkrylem w Wiedzminie praktycznie wszyskie pytajniki i tylko tutaj mam problem. Prosze o info...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...