Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

Xperia Z2 vs Tab S 10.5

Polecane posty

Chciałem zapytać, czy znajdą się jacyś użytkownicy jednego z tych dwóch tabletów? Zastanawiam się nad zakupem. Chciałbym własnie 10-calowca, a z tego co się orientuje - innego wyboru nie ma raczej. Zresztą, wizualnie te dwa mi się podobają najbardziej.

Widzę jednak w sieci różne opinie. Nigdy nie miałem telefonu Samsunga - czy TouchWiz faktycznie tak koszmarnie laguje, czy to opinie ludzi, dla których milisekunda opóźnienia to "koszmarny lag"?

Byłbym wdzięczny za podzielenie się spostrzeżeniami, jeżeli mieliście do czynienia z Tab S 10.5 albo Z2. Mam jeszcze miesiąc na podjęcie decyzji.

P.S. Zastanawiałem się też nad pierwszym modelem iPada Air (podobna cena), ale jakoś nie przemawia do mnie ekran 4:3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność testować Tab S 8.4 w wersji LTE to jest na Snapdragonie 800 (różni się tylko przekątną od 10.5) i tablet pozostawił u mnie po sobie megapozytywne wrażenie. Można różne rzeczy samsungowi dorzucać, ale w kwestii sprzętu high-endowego wypada naprawdę dobrze. Przez dwa tygodnie nie uświadczyłem żadnych ścinek. Interfejs zawierał wiele dodatków przydatnych dla tabletu o sporym ekranie. Wydajnościowo - czołówka, choć obecnie Snapdragon 800 już nie jest królem wydajności, spokojnie radził sobie z wysoką rozdzielczością tabletu. Nawet tak wymagająca produkcja jak GTA san Andreas chodziła płynnie na średnio-wysokich detalach. Do tego jest to produkt calkiem nieźle wykonany, choć oczywiście w duchu Samsunga mocno plastikowy. Na tyle jednak przypadł mi do gustu, że jeśli miałbym wybrać androidowy tablet do własnego użytku, wybrałbym własnie jego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi Tab S się podoba nieco bardziej. Tylko celowałem w wersję Wi-Fi, ale zauważyłem, że ma ona inny procesor - gorszy - niż wersja LTE. Problem tu jest taki, że niektóre recki nie zaznaczają jaka wersja jest testowana ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...