Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Recommended Posts

po wpisaniu w google 514 (III +50 +1) wyskakuje planetoida Amida, ale to nie miała by gra kosmiczna więc nie wiem na co to się może przydać :D

514 Armida (1903 MB) ? planetoida z grupy pasa głównego asteroid, okrążająca Słońce w ciągu 5,32 lat, w średniej odległości 3,05 j.a. Została odkryta 24 sierpnia 1903 roku w Heidelberg-Königstuhl State Observatory w Heidelbergu przez Maxa Wolfa. Nazwa planetoidy pochodzi od bohaterki opery Armide Christopha Glucka, opartej na barokowym poemacie Jerozolima wyzwolona Torquato Tasso.

Pierwsze skojarzenie Titan Quest ale to chyba nie to bo przeciek jest nuby zakręcony.

IIID +1 ??? IVD może czwarta część gry

IV ??? Podejrzewam Warhammer 40.000 Dawn of War bo z listy utworzonej na markolfie to by sie tylko to zgadzało

Popatrzcie na znaki ({. III oznacza pewnie trzecią część gry, a d to pierwsza litera tytułu. +1 to pewnie trzeba dodać jeszcze jedno słowo.

Przestańcie z tą starożytnością ! To że są imiona bogów nie znaczy że będzie gra oparta na mitologii. To by było zbyt proste, na pewno jest drugie dno gdzieś

Guest mikolaj515

To nie Titan Quest bo już było by potwierdzenie a pozatym w ostatnim numerze był Loki i nie dawaliby 2 podobnych gier pod rząd.

Po zapisaniu tekstu w jednej lini ( a bynajmniej usuwajac przerwy) mamy cos takiego:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)(IIID)}+1

A wiec {(nazwy bogow - wydaje mi sie ze tylko rzymskich, ale nie jestem specjalista)(IIID)}+1

Skoro rzym to może:

CivCity: Rome

Ale wątpię, według mnie nie będzie to gra związana z Rzymem czy Starożytnością. Byłoby za łatwe. Po za tym CivCity ma za niską średnią ocen. :)

Nie to za proste,moim zdaniem to jakas zagadka z literami itp. . Osobiście (nie wiem czemu) najpierw nasuwa mi się Oblivion IV (bardzo dobra gra) + teraz nie jest taka droga,a po ostatnim fable i lokim jest to nawet prawdopodobne ...

Nieco zagmatwane. Przeciek jest trudny, ale może trzeba znależć mapę nieba i połączyć ze znakami zodiaku. Wiemy tyle, że z podanych pojęć są bogowie, planety i gwiazdozbiory, ewentualnie gwiazdozbiory oznaczające również znaki zodiaku(Virgo, Baran). Liczbami trzeba się zająć później.

I nie zgadujcie od razu pełniaków z byle powodu, bo Ghost napisał, że przeciek jest trudny. Wydaje mi się, że niektórzy mają tu IQ równe ich numerom buta i nie rozumieją co się do nich mówi.

Guest Niziołek

W imionach bogów wybrałem pierwsze litery ich imion.

Wyszło to: NPVABALKWHONGHF

A w kodowaniu ROT13: ACINONYXJUBATUS

Może tędy droga?

501 rok nie ale legion 501 na wikipedii byo coś o gwiezdnych wojnach o zemscie sithów

Skoro rzym to może:

CivCity: Rome

Ale wątpię, według mnie nie będzie to gra związana z Rzymem czy Starożytnością. Byłoby za łatwe. Po za tym CivCity ma za niską średnią ocen. :)

Może Rome total War :P

Jeżeli 3d + 1 to morze chodzić o gre w czwartym wymiarze no i bogowie, moim zdaniem to Time Shift bo w nim bawimy się czasem (4d) czyli w bogów;)

Mamy takie cuś:

Neptun- planeta albo bóg mórz

Pluton- planeta

Virgo- panna (łac.) znak zodiaku

Baran- znak zodiaku

Ares- bóg wojny

Luna- Księżyc

kronos- tytan, syn Ziemi i Nieba

Wenus- planeta lub bogini

Helios- bóg Słońca

Oberon- księżyc Urana

Nereida- księżyc Urana lub nimfa

Gaja- Ziemia

Hermes- posłaniec bogów

Fobos- satelita marsa lub syn Aresa i Afrodyty

Może to pomoże

Po zapisaniu tekstu w jednej lini ( a bynajmniej usuwajac przerwy) mamy cos takiego:

{(Neptun, Pluton, Virgo, Aspera, Baran, Ares, Luna, Kronos Wenus, Helios, Oberon, Nereida, Gaja, Hermes, Fobos)(IIID)}+1

A wiec {(nazwy bogow - wydaje mi sie ze tylko rzymskich, ale nie jestem specjalista)(IIID)}+1

To o to chodzi pewnie, tylko to teraz na liczby trzeba zamienić i rozwiązać matematycznie normalnie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...