Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer 10/2008

Recommended Posts

Przecieki zaczną się we wtorek. O ile nic mi nie przeszkodzi w ich przygotowaniu to będę chciał zacząć je po godzinie 10:00 rano.

Od razu uprzedzę, że będą cztery przecieki. Dwa we wtorek i po jednym w środę, i w czwartek. W piątek pojawi się pełna zapowiedź numeru. A sam numer CD-Action w kioskach będzie 2 października, tym razem trochę nietypowo bo jest to czwartek.

Bądźcie gotowi i oczekujcie jutro pierwszego przecieku.

Zaczynamy od prostej zagadki. Do rozwiązania tytuł pierwszej pełnej wersji.

A zagadka brzmi:

42522842 2772858 9439436 6629

Podpowiedzią zaś do niej jest:

zbovyr

Oczekuję, że rozwiążecie ją w ciągu kilku minut.

do ostatnich czterech cyfr pasuje to: 6629 Kurtz (1982 UP) ? planetoida z grupy pasa głównego asteroid, okrążająca Słońce w ciągu 3,22 lat, w średniej odległości 2,18 j.a. Odkryta 17 października 1982 roku.

szukałem "zbovyr" w google ale wszystko na komórki było.więc może ta gra została wydana też na komórki?

Edited by shot

Galactic Assault: Więzień Mocy

ale po co ten zbovyr ?

Zgadza się.

Galactic Assault: Więzień Mocy PL

A po co zbovyr? A użyj na tym ROT-13 i zobacz co to da?

Następny przeciek jeszcze dziś jak wymyślę, jak go zrobić tak, że pozostańcie w gotowości.

O rany. Komu sie bedzie chcialo sprawdzac tyle liter? ;]

archeologw - pierwsze kilka i już zwątpiłem :)

Edited by Felix

Indiana Jones and the Infernal Machine. Wnioskuję po archeologu w kapeluszu, a innych gier o Jonesie nie znam.

EDIT: ale jest dużo. Trzeba dalej odkodowywać :P

@niżej

Pewnie masz rację, a wytłumaczenie? I tak odkoduję bo strzelanie się nie liczy.

Edited by puzonix

W Morse nie jest podany tytuł gry, ale tekst z podpowiedzią. Więc nie zgadujcie bo i tak nie traficie, dopóki całego nie odkodujecie.

Indiana Jones and the Empror's Tomb

Indiana Jones -archeolog w kapeluszu

Emperor's Tomb - gra toczy sie w Azji

ale to gra luczas arts to raczej nie

Moim zdaniem to jest Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Doszedłem do słowa "azja" więc gra jest o Indianie w Azjii.

dojechalem do 4 linijki do potrojnego slasha:

ARCHEOLOG//W//KAPELUSZU//ZA//SWOJA//PRZYGODE//W//AZJI//DOSTAL//TYLKO//JEDNEGO///SKARA//MIEDZY//INNYMI//ZA//PEWNA//DOSYC//WIDOWISKOWA//SCENE//KTORA//JEST//DOSYC//LADNIE//NAWIAZUJE//DO//TYTULU//DRUGIEGO//NASZEGO//PELNIAKA

ktos pociagnie dalej?

Na szybko bo w pracy jestem :)

Archeolog w kapeluszu za swoja przygode w azji dostal tylko jednego oskara. Miedzy innymi za pewna dosyc widowiskowa scene ktora jest dosyc ladnie nawiazuje do tytulu drugiego naszego pewniaka. Zreszta pewne cyfra tez nawiazuje do tego tytulu gdyz jest to ??? pelniak. Przeciek ??? czesc przygod archeologa ???? gra z tej serii iti.

Ładnie, nawet mimo mojego błędu w zdaniu. :) Ale trzeba tłumaczyć dalej bo jest tam pewna informacja dotycząca tytułu gry.

Bardzo blisko, poprawnie powinno być:

Archeolog w kapeluszu za swoją przygodę w Azji dostał tylko jednego Oskara. Między innymi za pewną dosyć widowiskową scenę, która jest dosyć ładnie nawiązuje do tytułu drugiego naszego pełniaka. Zresztą pewne cyfra też nawiązuje do tego tytułu gdyż jest to ... pełniak, ... przeciek, ... część przygód archeologa, ... gra z tej serii. itd.

Coś mi sie zdaje że to nie będzie Indiana Jones tylko inna gra z którą dla Ghosta sie kojarzy ta scena. Coś mi sie wydaje że będzie to Tomb Raider: Anniversary albo Legendy. Tytułowa bohaterka też jest archeologiem i też robi podobne sceny akcji co indiana Jones :D jeśli dobrze myśle... :D

Knights of the Temple 2 - bo Temple i druga część... A opis pasuje do IJ& The Temple of Doom (drugiej części filmów o IJ)

Edited by qrpiech

Zresztą pewne cyfra też nawiązuje do tego tytułu gdyż jest to ... pełniak, ... przeciek, ... część przygód archeologa, ... gra z tej serii. itd.

Gdyby w miejscu kropek wstawić dwójkę? "jest to drugi pełniak, drugi przeciek, druga część przygód archeologa, druga gra z tej serii itd." Do głowy przychodzi mi tylko Indiana Jones, ale nie mam pojęcia, która gra z tej serii jest druga.

Knights of the Temple 2

A co ta gra ma do archeologii?

Edited by zoldator

Czyli wszystko się zgadza... niestety ja drugiej części Indiany nie oglądałem... :( Musi ktoś powiedzieć jaka tam była najładniej zrobiona scena (jak na tamte lata)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...