Jump to content
Sign in to follow this  
spider1111

Sterowniki do karty AMD Radeon 6770M

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów

W związku z tym, że w ostatnich dniach ukazał się Wiedźmin 3 liczyłem na to że sobie choć na low detalach pogram. Mój sprzęt to niestety laptop z dwiem kartami HP Pavilion dv7 Core i7, 8mb RAM no i karta graficzna 1. Intel cośtam a 2. AMD Radeon HD 6770M.

Wiedziałem, że będzie cieżko z ustawienimi Wiedźmina bo już nawet sami producenci

zapowiadali że będzie palił karty graficzne natomiast łudźiłem sie że na low pogram. Jednak

na ustawieniach low i wszystko wyłączone mam 10-15 fps. Lipa i kaszana, raczej grać sie nie

da. Chciałem podinstalować steroniki do grafy jednak wszystkie jakie znalazłem nie wchodzą

catalist 15.4 beta i omegi 14.12. Po instalacji są zawsze jakieś błędy catalist już sie nie

odpala i wisze na grafice intelowskiej. Na stronie Hp oczywiście są sterowniki ale z 2011

roku - jakiś żart. Czy mogłby ktoś z bardziej zorientowanych opisać mi co mam zrobić,

oprócz kupna nowego sprzętu :) gdzie ewentualnie mógłbym znaleźć sterowniki i jak je

zainstalować, żeby cokolwiek działało.

Dzięki piękne za pomoc.

Pozdrawiam

Pod jaki system?

Generalnie powinny działać najnowsze sterowniki AMD Mobility Radeon? Driver. Powiedzmy tak - ja na swoim notebooku mam taką samą kombinację karty i procka i u mnie sterowniki ze strony AMD działają.

Niewykluczone jednak, że najpierw trzeba będzie uaktualnić inne rzeczy - przede wszystkim sterowniki do karty Intela (do znalezienia na stronie Intela).

Innym wyjściem jest zainstalowanie sterowników zmodyfikowanych przez Leshcatlab. Przy czym należy pamiętać, że nie są to sterowniki oficjalnie wspierane przez AMD i naprawdę warto przeczytać informacje o sterownikach przed instalacją, a nie dopiero po.