Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2015

Recommended Posts

Faraon - nie mogę uwierzyć :). Gra mojego dzieciństwa, gdy jako dzieciak bardzo interesowałem się Starożytnym Egiptem. Zakupię CDA choćby z samego sentymentu dla niej.

Hmmm... widocznie za późno zacząłem interesować się grami, by słyszeć o tej grze... nie wiem, co to jest ale możliwym jest, że kiedyś tam zagram... jak już przeję wszystkie gry, które przejść mam w planach :v

Jeżeli drug pełniak też będzie "stary", to wtedy już możemy się spodziewać (na 75%), że głównym pełniakiem będzie Wiedźmin 2. Koszt zakupu Wiedźmina 2 oscyluje koło 35 PLN. Pamiętam, że w Cd-action dość często pojawiały się gry o takiej cenie.nauka.gif

Zalozymy sie? O szeciociopak dobrego piwa? [smg] Swoja droga w ostastnim AR bylo o pelniakach, kosztach itd. Ale widac sie nie czyta albo sie nie rozumie, co sie czyta?

Albo jakiś Fallout, niekoniecznie Wiesław : p

Jak tak, to oby tylko był z dlc, bo ich cena osobno to jakieś przegięcie pały, czy to steam czy osobne pudełka w sklepie.

Dodatek Kleopatra był kiedyś w pełnej wersji w CDA i to po polsku. Dlaczego teraz Pharaoh plus addon do niego są w wersji angielskiej?

O, bardzo miło. Kiedyś ogrywałem "gołego Faraona", ale dodatku nigdy nie miałem okazji tknąć. Na pewno kilka misji odpalę. Jak na razie świetny pełniak.

Takie klasyki to ja lubię. Co prawda, z tego gatunku ogrywałem tylko Zeusa, ale w to na bank zagram, nawet pół godzinki (chociaż wiem, że jak zacznę budować miasto, to na pół godzinie się nie skończy).

Dodatek Kleopatra był kiedyś w pełnej wersji w CDA i to po polsku. Dlaczego teraz Pharaoh plus addon do niego są w wersji angielskiej?

Bo tak wyszlo. Gdybysmy mogli kupic to po polsku, tobysmy kupili. Polska to dziwny kraj i czesto prosciej dogadac sie z kims spoza naszych granic niz drugim Polakiem...

Faraona jak i inne gry Sierry w tych latach wydało w Polsce Play-It, które zostało zlikwidowane w okolicach 2003/2004 roku więc raczej cięzko byłoby się teraz dogadać z nieistniejącym wydawcą chytry.gif

No i git. Nawet bardzo. Tym bardziej, że nie na Steam. Podobnie jak w przypadku Wolfensteina przez lata nosiłem się z myślą, aby kupić Singularity, ale zawsze pojawiał się jakiś lepszy powód, by wydać pieniądze. Szkoda tylko, że jest w wersji PL, no ale darowanemu koniowi...

Gdyby pełniaki do nadchodzącego numeru na tym się zakończyły, to i tak byłbym w pełni usatysfakcjonowany. A że może być tylko lepiej... Dzięki! smile_prosty.gif

Myślałem, że w dotychczasowej historii CD-A to 2014 będzie jak dla mnie najlepszy pod względem pełniaków, ale zanosi się na to, że zostanie bardzo szybko pobity.

Edited by Makatcooo

No i super, bez zaskoczenia, ale mniejsza z tym. Sam miałem nadzieję że Singularity się na płycie pojawi bo jakoś do tej pory (podobnie jak Wolverine i Wolfenstein) troszkę olałem tą grę, no i proszę, teraz zagram. biggrin_prosty.gif

Edited by q123AS

O, dobrze że nie kupiłem za dychę w Biedronkowej styczniowej wyprzedaży gier. Jak tę grę stworzyli ludzie odpowiedzialni za Wolfa, to jestem spokojny. :P

BTW ktoś przewidział tę grę w piśmie już miesiąc temu. :P

@up

Za Wolfa i najnowsze CoDy biggrin_prosty.gif Także nie jestem przekonany, czy ich forma rośnie.

Singularity. Moim zdaniem to cieniutka, słabo zaprojektowana i piekielnie nudna gra, a TimeShift to był przy tym majstersztyk. Chociaż skoro to kolejna gra od tego producenta, to może w kolejnym numerze będzie Quake 4 (chyba że już był)?

Póki co zdecydowanie dla mnie wygrywają paragrafówki i tak już zostanie. Przeciek z poprzedniego numeru mam już w kilku egzemplarzach.

Edited by 2real4game

o wreszcie gra która w przeciwieństwie do Wolfa mi pójdzie tak więc numer kupie ale jest jednak ochota na Wieśka

Ostatnio grałem w Singularity. Jeden z najnudniejszych shooterów, jakie widziałem. Już zapomniałem większość z tego, co w tej grze było. Taka wersja Call of Duty Modern Warfare dla ubogich, tylko z fatalnie rozwiązaną zabawą z czasem.

Edited by Imachuemanch

Singularity bardzo bardzo, ale na razie będę musiał odłożyć na później. Ale bardzo i wielce super. ;D

Póki co nieźle - bardzo polubiłem paragrafówki, a i Singularity może być niezłe.

Tylko ten "Faraon"...

Faraon? Jeju - przypominają się czasy Złotej Ery CDA. A czy przypadkiem Kleopatra nie była już kiedyś pełną wersją?

Singularity - chyba 7 dostało, ale to zawsze coś dla fanów FPS.