Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2015

Polecane posty

Hmmm... widocznie za późno zacząłem interesować się grami, by słyszeć o tej grze... nie wiem, co to jest ale możliwym jest, że kiedyś tam zagram... jak już przeję wszystkie gry, które przejść mam w planach :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli drug pełniak też będzie "stary", to wtedy już możemy się spodziewać (na 75%), że głównym pełniakiem będzie Wiedźmin 2. Koszt zakupu Wiedźmina 2 oscyluje koło 35 PLN. Pamiętam, że w Cd-action dość często pojawiały się gry o takiej cenie.nauka.gif

Zalozymy sie? O szeciociopak dobrego piwa? [smg] Swoja droga w ostastnim AR bylo o pelniakach, kosztach itd. Ale widac sie nie czyta albo sie nie rozumie, co sie czyta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Kleopatra był kiedyś w pełnej wersji w CDA i to po polsku. Dlaczego teraz Pharaoh plus addon do niego są w wersji angielskiej?

Bo tak wyszlo. Gdybysmy mogli kupic to po polsku, tobysmy kupili. Polska to dziwny kraj i czesto prosciej dogadac sie z kims spoza naszych granic niz drugim Polakiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek Kleopatra był kiedyś w pełnej wersji w CDA i to po polsku. Dlaczego teraz Pharaoh plus addon do niego są w wersji angielskiej?

Faraona jak i inne gry Sierry w tych latach wydało w Polsce Play-It, które zostało zlikwidowane w okolicach 2003/2004 roku więc raczej cięzko byłoby się teraz dogadać z nieistniejącym wydawcą chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Nawet bardzo. Tym bardziej, że nie na Steam. Podobnie jak w przypadku Wolfensteina przez lata nosiłem się z myślą, aby kupić Singularity, ale zawsze pojawiał się jakiś lepszy powód, by wydać pieniądze. Szkoda tylko, że jest w wersji PL, no ale darowanemu koniowi...

Gdyby pełniaki do nadchodzącego numeru na tym się zakończyły, to i tak byłbym w pełni usatysfakcjonowany. A że może być tylko lepiej... Dzięki! smile_prosty.gif

Myślałem, że w dotychczasowej historii CD-A to 2014 będzie jak dla mnie najlepszy pod względem pełniaków, ale zanosi się na to, że zostanie bardzo szybko pobity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super, bez zaskoczenia, ale mniejsza z tym. Sam miałem nadzieję że Singularity się na płycie pojawi bo jakoś do tej pory (podobnie jak Wolverine i Wolfenstein) troszkę olałem tą grę, no i proszę, teraz zagram. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze że nie kupiłem za dychę w Biedronkowej styczniowej wyprzedaży gier. Jak tę grę stworzyli ludzie odpowiedzialni za Wolfa, to jestem spokojny. :P

BTW ktoś przewidział tę grę w piśmie już miesiąc temu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w Singularity. Jeden z najnudniejszych shooterów, jakie widziałem. Już zapomniałem większość z tego, co w tej grze było. Taka wersja Call of Duty Modern Warfare dla ubogich, tylko z fatalnie rozwiązaną zabawą z czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...