Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Up

Jeszcze byś mnie wyścignął w tabeli. Musiałem szybciej sobie nabić punktów :P.

Mi aż tyle nie poszło, za każdym razem jak jestem w singlu, to pokazuje mi, że nabiło mi się 100-500 punktów poza online. Ale aż tyle? Chyba wiesz, że punkty nabite w online sumują się razem z tymi co masz offline?

71 level jest najwyższy. Ja go nabiłem na początku tego tygodnia. Co do punktów - maksimum to 40 000 000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shift jedynka został przeze mnie właśnie ukończony.

Co mogę powiedzieć, na kierze Driving Force Gt to chyba najlepszy NFS w jakiego grałem. Bardzo ładne wykonanie samochodów, świetnie odczucie prędkości, tutaj gdy jedziesz 250 km/h to tak jakbys w Gran Turismo jechał 500, model jazdy przemyślany bez baboli, samochody nie pływają, niektóre to istne szatany ( zwłaszcza podrasowane do maxa Audi TT smile_prosty.gif ), a jeszcze inne to typowe formuły 2-3 ( Maserati Gran Turismo ). W dodatku bardzo duża liczba torów, niektóre naprawdę dłuuugie, inne jeszcze bardzo krótkie, ale również fajne. Jak dla mnie twórcy się po prostu postarali, nie wydali gniota, a nad kodem spędzili jednak trochę czasu.

Za to ostatnimi czasy wziąłem się za Shifta 2 i niestety nie jest tak różowo. O tyle o ile wygląd owego produktu mam gdzieś ( samochody wyglądają wyraźnie gorzej niż w jedynce ) bo jak wiadomo grafika i design to 15 % gry, tak modelu jazdy nie mogę przeboleć. Jeśli jedziemy samochodem na przykład z klasy D z prędkościami w okolicach 150 km/h to nie jest źle, ale jak rozpędzimy się powyżej 200 to samochód zaczyna pływać. Praktycznie czego bym nie zrobił, jak nie skonfigurował wspomagaczy ( czyt. wyłączył wszystkie ), jak nie wszedł bym w zakręt to zawsze zarzuca mi tył, a samochód wpada w jakiś dziwny, kontrolowany poślizg. Co ciekawe zauważyłem, że 90 % ludzi jeżdżących w necie ma dokładnie tak samo. Generalnie model jazdy jest w tej odsłonie jakiś skaszaniony. Auto nie zwraca największej uwagi na łuki, wyboje czy trawę i piasek, w jedynce gdy wpadało się w trawę to trzeba było walczyć o życie, tutaj po prostu sobie jadę jak gdyby nigdy nic. Czy to model jazdy jest taki gówni*ny czy da się z tym coś zrobić? Słyszałem, że po odpowiednim skonfigurowaniu kiery owe pływanie auta nie jest już takie widoczne, ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji. Ktoś pomoże/podzieli się przemyśleniami ? smile_prosty.gif

Edytowano przez Batonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS to Need For Speed: Rivals (chyba trochę głupio było im dać znów podtytuł Hot Pursuit 2). Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie internetowej gry -> http://www.needforspeed.com/pl_PL/rivals, to zapowiada się to coś na połączenie HP - pojedynki policji i kierowców, możliwość korzystania z przeróżnych utrudnień (jakieś sonary, fale EMP i helikoptery) z ostatnim Most Wanted (zacieranie granic pomiędzy single a multi - niby grasz w singla, a tak naprawdę razem z tobą grają setki, a może nawet tysiące innych osób). Tuning? Dajmy sobie spokój, EA już dawno porzuciło ten pomysł. Co najwyżej inny kolor lakieru, kilka naklejek na karoserię, inne felgi i tyle. Ciężko wróżyć przyszłość tej odsłonie, ale mnie dotychczas to absolutnie nie przekonało.

The Run - dno. Most Wanted - dno. Czy kolejne dno zaliczy Rivals? Przeczuwam, że niestety lub stety tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed Rivals - kredyt zaufania ze względu na studio Ghost pełne utalentowanych ludzi.

Osobiście wyłatany Most Wanted był dla mnie fajną formą na zabawę z kumplami w sieci.

EA Gothenburg - save us with Ferrari. : <

Pojawiły się już bonusy dodawane do pre - order'ów:

  • Ekskluzywny dostęp do
    Nissana GT-R Black Edition
  • Wcześniejszy dostęp do gadżetów poziomu 2
  • Ekskluzywne barwy

@Lubro: ten Nissan to dla Ciebie pewnie ;__;

Silnik: Frostbite 3 - Deal with it.

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... zapowiada się kolejny odgrzewany kotlet w nowej panierce. Czy twórcy nie mają już pomysłów? Ja już powoli tracę nadzieję w tej serii. Z roku na rok jest coraz gorzej, a kiedyś było tak pięknie :/. Jeśli EA chcę przywrócić uwagę graczy na tą serię, to niech coś nowego wymyśli, a nie dodawać stare pomysły z lamusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej serii to już nawet Ferrari nie pomoże... Szkoda się rozpisywać, bo panowie główkowali przez 2 lata i wykminili, że graczom znowu spodoba się walka z policją, jak to bywało przy okazji... pierwszego Most Wanteda. Gameplay znowu zejdzie na boczny tor kosztem hiper ultra realistycznej grafiki, iskier i pisków opon na trawniku. Need For Speed umarł kilka lat temu, a teraz ktoś próbuje wygrzebać trupa z pod ziemi. Ponadto znowu jakiś content będzie exclusivem dla konsol. Jak z Fifą. Jakiś czas temu postanowiłem odciąć się od tej serii, ale teraz po tych śmiałych decyzjach kogoś mądrego postanawiam kompletnie odciąć się od EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay znowu zejdzie na boczny tor kosztem hiper ultra realistycznej grafiki

Jeśli nawet modele w trochę renderowanym trailerze mają niewystarczająco dużo polygonów, żeby wszystko wygładzić to graficznie nie będzie lepiej niż Most Wanted 2012 na PC. Calling it.

Ponadto znowu jakiś content będzie exclusivem dla konsol.

No jasne. Myślisz, że skąd EA ma Ferrari?

Krótki trailer i 2 akapity notki prasowej potwierdziły, że Rivals będzie miało wszystko, czego NFS musi się pozbyć, żeby wyjść z zapaści.

Still day1 purchase for me. Jeśli wyjdzie w październiku to pogram trochę i zapomnę. W marcu-kwietniu 2014 gra dostanie jakieś patche i DLC i będzie wreszcie niezła. Jak Most Wanted 2012.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyrokować co wyjdzie z najnowszej odsłony, ale po ostatniej części ze Criterionu, która doprowadziła mnie do furii i błyskawicznego wywalenia gry z twardego dysku nie jestem optymistycznie nastawiony :P Poza tym na razie mamy tylko kilka ogólnikowych informacji oraz jeden pre-renderowany trailer, z którego znowu niczego nie wynika poza tym, że będą pościgi... Naprawdę jako gracz chciałbym dostać po prostu dobrą, miłą grę, która będzie miała sensowny model jazdy tzn. taki nie stojący rozkrokiem między arcade a realizmem. Wątpię jednak czy to dostanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wrócić do ProStreet'a i mam takie pytanie. Ile było patchy do wersji PC? Jeden czy trzy? Pierwszy mogłem znaleźć spokojnie, ale z resztą już ciężej. Jeżeli ktoś ma pozostałe dwa patche (o ile są one do wersji PC) niech wrzuci na jakiś serwer. A co do nowego NfS to nie zapowiada się nic specjalnego, samo dodanie marki Ferrari nie pomoże, marzy mi się jakiś remake Underground2.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi się jakiś remake Underground2.

U mnie to samo. Co rok dostajemy podobne okrojone gry z kilkoma nowościami. Mógłbym się założyć, że gdyby kolejnym NFS byłby remake Underground'a, to seria mogłaby wyjść znów na prostą. Zależy tylko, jacy ludzie by zabrali się za niego (oby nie Black Box, pamiętacie Undercover?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Lista mi z rana dała mi mocno w twarz. P1, Hussarya, LaFerrari (!), CLA45 (myślałem, że to czasowy ex DriveClub), nowy Aventador. Do tego to tylko pierwsza część listy, a już jest 20 samochodów. Do tej pory zręcznościowe NFS miały z pudła koło 40~~. Tu ma być 2x więcej? Jak bardzo zła nie byłaby gra, kupię dla samego garażu.

Inna sprawa, że ta lista robi tak wielkie wrażenie, że faktycznie brzmi niewiarygodnie.

EDIT: Wat. Na tym profilu pojawiają się już od paru dni screeny.

Wszystko ma taką niebieską poświatę. Thanks Frostbite

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, aby ta strona była wiarygodna. Zwłaszcza, że zdjęcia samochodów to foty, które krążą w sieci i zostały potraktowane photoshopem żeby wyglądały jak grafika z gry. Swoją drogą nie ma czegoś takiego jak lp 800-4 sv, a Arrinera istnieje tylko na renderach. BTW oficjalny page na fecebooku: https://www.facebook...l?brand_redir=1

Edytowano przez SomaticSense
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym był specjalnie nahajpowany na najnowszego Need for Speeda, ale z drugiej strony materiały jakimi zarzucili sprawiły, że będę chciał chociażby ogarnąć tytuł i zobaczyć czy ma sensowny model jazdy, przy którym da się wytrzymać więcej niż godzinę :P Pokazali kilka ciekawych maszynek, trochę pościgów jakie wyglądają podobnie jak w Hot Pursuit (heh, niektórzy twierdzą i może nawet słusznie, że Rivals to takie HP III), potwierdzili, że Frostbite tworzy oślepiające źródła światła i... chyba tyle. Pewnie sprawdzę jakoś po premierze jak się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaciekawiłem najnowszą odsłoną ze względu na silnik Frosbite 3. Prezentowany podczas E3 gameplay wygląda ciekawie. Może w końcu będzie warto zagrać w jakiegoś NFS, bo jak do tej pory skończyłem na Carbonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS się skończył na High Stakes!!1

Rivals na chwilę nie ma nic do czego mógłbym się przyczepić. Samochody zdają się być cięższe niż w HP2010 i MW2012, sieciowa integracja wygląda interesująco, garaż jest chyba najlepszy od lat (P1, Ferrari), wygląda to jak zrobione dobrze nowoczesne Hot Pursuit.

Carbon był akurat tragiczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody zdają się być cięższe niż w HP2010 i MW2012

Tak samo jak samochody w GRID 2 zdawały się być mniej nadsterowne od tych w pierwszym GRIDzie? Please... Na gameplayach widać jedynie to, że znowu zamiast normalnego pokonywania zakrętów będziemy musieli się przygotować na ślizgawkę.

garaż jest chyba najlepszy od lat (P1, Ferrari), wygląda to jak zrobione dobrze nowoczesne Hot Pursuit.

Garaż to jakaś kpina, bo znowu będą tylko takie samochody, które mogę zobaczyć jedynie na okładce Top Gear. I to jeszcze w ilościach nie większych niż 50, żeby się nam od tego dobrobytu w... nie poprzewracało.

Carbon był akurat tragiczny

Tak jak Undercover, SHIFT, The Run, Most Wanted...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak samochody w GRID 2 zdawały się być mniej nadsterowne od tych w pierwszym GRIDzie?

Model jazdy, fizyka i siły działające na auta w GRID2 to poziom, którego pierwszy GRID nawet nie jest w stanie ogarnąć.

Please... Na gameplayach widać jedynie to, że znowu zamiast normalnego pokonywania zakrętów będziemy musieli się przygotować na ślizgawkę.

W mniejszym stopniu niż w ostatnich latach. Wpływ rozkładu masy aut na prowadzenie spowoduje, że będzie można w to grać normalnie.

Garaż to jakaś kpina, bo znowu będą tylko takie samochody, które mogę zobaczyć jedynie na okładce Top Gear.

Muh Supras&Skylines. Nikogo.

I to jeszcze w ilościach nie większych niż 50, żeby się nam od tego dobrobytu w... nie poprzewracało.

Poczytaj o tym jak przebiega proces produkcyjny trzech typów gier. Zręcznościówek, hybryd i true simów. Potem się wypowiadaj. #YOLO

[Tak jak Undercover, SHIFT, The Run, Most Wanted...

Yes, No, Yes, Yes*

*przed marcem 2013

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jako absolutnie zerowy fan motoryzacji zwyczajnie szukający dobrych produkcji z tego gatunku prosiłbym twórców a właściwie błagał aby nie powtarzali błędu z poprzedniej części. Niech zdecydują się albo iść w totalne arcade z driftami na nitro albo nie :P Robienie czegoś pośredniego będzie dla mnie kolejnym kopem po żebrach jak będę rozbijał się co pięć sekund nie mając pojęcia jak wchodzić w każdy cholerny zakręt... naprawdę cała reszta może być na wyżej niż średnim poziomie, ale niech znowu nie niszczą mnie modelem jazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...