Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Radeq

Problem z nową kartą graficzną.

Polecane posty

Witam, mam nietypowy problem i niestety nie jestem w stanie sam sobie poradzić. Posiadam laptopa MSI GT 70, i7 3630QM, DDR III 8 GB, Windows 7 64 bit, grafika w tym laptopie to GTX 675M i ja także taką miałem, jednak z uwagi na awarię karty graficznej serwis wymienił mi ją na GTX 680M i wtedy zaczęły się kłopoty. Oczywiście posiadam aktualne sterowniki, wszystko aktualizuje regularnie. Problem polega na tym, że mniej więcej połowa moich gier, które wcześniej działały bez problemu na GTX 675M na obecnym GTX 680M nie chce się uruchomić. Problem wygląda podobnie we wszystkich grach, po włączeniu gierki pojawia się logo, napisy i wszystko jest ok, zaś w momencie w którym powinno pojawić się menu główne pojawia się czarny ekran albo gra wychodzi do windowsa. Zakładam że winna jest grafika, ponieważ na zintegrowanej gry się uruchamiają. Czy ktoś może mi pomóc. Problem dotyczy części gier, które mam zainstalowane, jest tego niewiele bo robiłem format systemu gdy laptop wrócić z serwisu. Nie działa m.in. Anno 2070, Assassins Creed Black Flag, Tomb Raider, GTA 5, tyle udało mi na razie zainstalować. Gry te działały na starej karcie przed jej wymianą i reinstalacją systemu. Z drugiej strony część gier np World of Tanks działa bez zarzutu na GTX 680M. Nie potrafię znaleźć rozwiązania ale problem jest dla mnie bardzo frustrujący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...