Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

SimCity (seria)

Polecane posty

Teraz oprócz tego, że zarządzamy miastem możemy się jeszcze bawić w GTA! Wiecie jaki będzie następny dodatek? Oprócz całej tej otoczki administracyjnej będziemy jeszcze musieli zajmować się zachciankami każdego sima mieszkającego w naszym mieście (takie Simsy+Simcity w jednym). Dzięki EA! Wasze dodatki do znanych już gier naprawdę mnie ekscytują i pozwalają wierzyć w lepszą przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek dodaje parę fajnych rzeczy ale i tak to nie przyciąga!

To wszystko można było znaleźć w podstawowej wersji gdyby tylko EA nie próbowało nas naciągnąć na każdym kroku!

Co oni próbują zrobić jakieś EMERGENCY? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek fajny szkoda że troszke za mało nowych budynków, katastrof, i za mało budynków specjalnych. Ogólnie dobry dodatek. Mam tylko nadzieje że EA nie pójdzie w ślady The Sims i wyda do Sim City 4 ok 8 dodatków z czego 3 ostatnie wniosą troche więcej.Ale każdy chce zarobic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że te misje (te z jazdą samochodami) będą fajne bo zamierzam go kupić (żebym się nie rozczarował)

Te misje zapożyczone są ze Streets of Sim City! Są dość dobre ale........... z widoku 3D nici!!!

Można za to pokierować dowolnym pojazdem w grze i ustalić jego prędkość! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpijcie w wiarygodność CD-ACTION!

Ale widoku 3D naprawdę nie ma, może to i dobrze bo powstało by znowu jakieś Worms 3D!

W niektórych grach widok 3D jest po prostu zbędny i niepasuje zupełnie do klimatu gry! Może taką właśnie grą jest Sim City?

Szkoda że nie mamy okazji by się o tym przekonać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze wyglądają misje bez 3D?Jeśli nie to jednak mogli by dodać te 3D.

Domyśl się! :wink:

Jest przeciętnie, 3D przydało by się tu by urozmaicić rozgrywkę, byłby to nawet wreszcie jakiś poważny temat by wydać ten dodatek, a nie jakieś tam Godziny Szczytu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to raczej nie był by dodatek tylko SimCity 3D :P Miało by wymagania .. już nie powiem jakie .. :P Następca Dooma III :P

A co za problem?

Komp jest dość dobry, wytrzyma!

A wtedy to było by coś, Sim City 3D!

A nawet bez GODZIN SZCZYTU w podstawowej wersji miasto mam zakorkowane jak ch.....!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

O rany - SimCity 4 to była pierwsza gra jaką kupiłem -na głupiego- po prostu miałem kasę w portfelu, przechodziłem przez Empik, a wcześniej jakiś kolega powiedział, że fajna giera :) No i kupiłem - okazało się super.

A jak wyszedł dodatek - kupiłem bez żadnych ale! :) I jest super w połączeniu z podstawką - wielu rzeczy naprawdę (!) brakowało (przyp. recka w CDA). Gra cały czas dostarcza mi nowych wrażeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany - SimCity 4 to była pierwsza gra jaką kupiłem -na głupiego- po prostu miałem kasę w portfelu, przechodziłem przez Empik, a wcześniej jakiś kolega powiedział, że fajna giera No i kupiłem - okazało się super.

A jak wyszedł dodatek - kupiłem bez żadnych ale! I jest super w połączeniu z podstawką - wielu rzeczy naprawdę (!) brakowało (przyp. recka w CDA). Gra cały czas dostarcza mi nowych wrażeń

Ej słuchajta ludzie zaczęło się zaczęło !!!! Pisze to o godzinie 0.00 równiuśkiej sekundzie napiszę tą literką >A< ta literka to równiuśka godzina 0.00 !!! Jupi :) A wracjając do tematy tu jak widać masz nowego kompa :) Z rok ? Z tego wynika że bez dodatku do SimCity sie nie obejdzie ! Musze kupić :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc .W Sim City 3 grałem i było super,W 4 też super.Z dodatkiem podobno jeszcze lepiej.Jeśli tak jest naprawdę to gorąco polecam.

A słyszeliście o zapowiedzi nowej części GTA????

Ma się nazywać Grand Theft Auto 4: Sin City, ciekawe prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
A więc .W Sim City 3 grałem i było super,W 4 też super.Z dodatkiem podobno jeszcze lepiej.Jeśli tak jest naprawdę to gorąco polecam.

A słyszeliście o zapowiedzi nowej części GTA????

Ma się nazywać Grand Theft Auto 4: Sin City, ciekawe prawda?

Sin City :D Ach to ciekawe .... jestem zaskoczony .... a jaki to kategoria gry ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin City :D Ach to ciekawe .... jestem zaskoczony .... a jaki to kategoria gry ?

No, zwykłe GTA!

Ale to już nieaktualne Rockstar zdementowało tę informacje, okazało się że to tylko kawał AMAZONA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]Szukając tematu o seri SimCity 4 znalazłem ten właśnie

temat, już nawet nie chcem wspominać iż posty powyżej nie nawiązują do

głównego wątku tematu (sugerowałbym oczyszczenie tego).[/offtopic]

Czy ktoś zna inną prócz tej stronę dla fanów SimCity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie Osioł wyciągnałem krótki instruktaż jak stworzyć

dobrze działająca metropolie:

Stawiasz strefy M i H na przemian, potem troche dalej postaw strefe przemyslowa, jezeli mowisz ze nie masz kasy to nie łącz drogami stref MH i P tylko postaw stacje metra wtedy simowie bedą dojezdzac i kasa bedzie, gdy beda juz zyski postaw szpital, bo jest ważny.Potem psotaw na szkolnictwo a zobaczysz ze miasto sie rozwinie, buduj tylko aleje i jednokierunkowe no i drogi, gesto usiej stacje metra mozesz takze postawic pare przystankow, a tam gdzie jest duze zatłoczenie ulicy postaw bramki kasowe - to tez da zyski i zmniejszy nat. ruchu .Na samym poczatku gry proponuje nie dotykac sie do podatków.Istotne sa tez parki, ogrody itp.Na pewno w poblizu takeigo parku po jakims czasie zrobia ci sie wiezowce.Nie zapomnij o strazy pozarnej w strefie przemysłowej bo ta sie najszybciej potrafi zapalic.Ogólnie najwazniejsze jest to naprzemienne ustawienie stref H-M-H-M-H-M, bo udreka jest dojazd do pracy który bardzo trudno jest kontrolowac(skutkiem ubocznym dlugiego dojazdu sa czarne, opuszczone budynki).Stale kontroluj wydatki na szkolnictwo i szpitale. najlepiej buduj strefy M i H 6x6 lub 4x4, ja osobiscie zawsze stosuje 6x6 - to podnosi wartośc ziemi.Pamiętaj zeby ciągle nie dobudowywac nowych stref mieszkalnych bo wtedy nie bedziesz miec upragnionych przez wszystkich wiezowców(simowie beda ciagle zamieszkiwali nowe miejsca zamiast rozbudowywac te juz wytyczone).Tak samo nie buduj nowych handlowych $$$ natomiast $$ i $ mozesz robic nowe.Ale pamietaj ze bez przemysłu handel sie nie rozwinie.Lotnisko jest bardzo wazne i naprawde widac jak wplywa na rozwój handlu.Buduj duzo zieleni parków itp.Każdy ma swój sposob metadodą prob i bledow, ten jest najprostszy ale gdy pograsz ze 150 lat to bedziesz miec ładną metropolie z nowoczesnymi wieżowcami.I pamietaj zawsze dbaj o czas dojazdu bo to jest chyba najtrudniejsze w tej grze!! Razz

tekst zapożyczony ze strony: http://sc4strefa.gry-online.pl // od oriona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc jeżeli narzekacie że za mało budynków proponuję www.simtropolis.com/stex (uprzednia rejestracja). Ponad 5500 plików do ściągnięcia (mody, wieżowce, itp.) i fora. o_O widzę mój tekścik zacytowany z dawnej sc4strefa... no cóż ekspertem nie jestem, ale... sorki za odgrzewanie dość starego tematu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...