Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zawartość CD-Action 06/2015

Polecane posty

Numer kupiony i przejrzany. Wiele fajnych tekstów, które warto będzie przeczytać. Cieszy duża ilość Papkina i 9kier ( :P ) ale i "stara gwardia" też daje radę. Dobre tematy w publicystyce się przewijają, ale nie oszukujmy się, pierwszy tekst, jaki przeczytam z tego numeru, to będą oczywiście wrażenia Papkina z gry w Wiedźmina 3.

Moim zdaniem tekstowo zapowiada się najlepszy numer CDA od czasów poprzedniego. :P Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu będę mógł zasiąść do lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu zawartosci moja szczegolna uwage przyciagnely zwlaszcza DeusEx i Battlefron z W PRODUKCJI, Hots i Wiedzmin 3 w JUZ GRALISMY, a do tego recki MK X, GTA V, Broken Age Act 2, wiekszosc publicystyki oraz jako ze w najblizszym czasie bede wymienial telefon, to takze megatest smartfonow. Zapowiada sie ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przed chwilą zakupiony. Muszę powiedzieć, że samo przekartkowanie daje sporo radochy :) Oczywiście na pierwszy ogień pójdą hity czyli GTA 5, Wiedźmin 3 oraz Mortal Kombat X. Czekałem również na recenzję Assassins Creed: China. Lubie takie tytuły jak Shank, Mark of the Ninja czy Lara Croft and the Guardian of Light. A na horyzoncie jeszcze Indie i Rosja :D Do tego (jak zwykle) sporo publicystyki.

Podsumowując. Numer po brzegi wypełniony znakomitą zawartością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Przekartkowane i stwierdzam tak jak poprzednicy: zapowiada się nieźle. Czytanie jednak zostawię na czwartek, na kilkugodzinną podróż autokarem do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już we wtorek, mam i tekst antyfana w AR "pozdrawiam 9kier, ciekawe komu musiała dać, że się tam znalazła" mnie rozwalił. Który to ten antyfan od pierwszego listu, bo ponoć udziela się na forum? Ja wiem - chamski i buracki, ale jakoś wywołał mój szczery uśmiech. Może dlatego, że jak słyszałem, dotyczył tropiącej seksizm feministki i był taki na zasadzie równowagi? Po przeczytaniu działu rozrywkowego z wyszczególnieniem rozmowy w autobusie o Simsach mam następujący apel: nie rozmawiajmy o grach w tego rodzaju miejscach. Mogą to słyszeć osoby nie siedzące w temacie i opacznie nas zrozumieć. Potem mnożą się różnego rodzaju "Prof. S. Jonaliści" obsmarowujący granie i samych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, (nie żebym się czepiał oczywiście tongue_prosty.gif) jakie wymagania ma w końcu ten Wolfenstein?

Bo jak odpaliłem płytke to już się zląkłem że mi nie pójdzie przez oldschool'owego windowsa ><

Ah i jeszcze jedno, ile zajmie przechodzenie na spokojnie z zaglądaniem w każdą dziure?:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie jesteście nalepszą gazetą która się jeszcze uchowała i gratuluje wam za to ale musicie zacząć uważać z grami np. wolfstein dobra gra miał błąd wideo a anno 2070 gra jeszcze lepsza była zawirusowana w aktualizerze gazeta o takiej renomie jak wasza i którą kupują tysiące fanów grania i nie tylko powinna się wystrzegać uszkodzonych i trefnych gier a pozatym dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zawirusowana a blad na TWOJEJ plycie nie oznacza, ze wszyscy tak maja.

Skopiuj instaler na HDD i stamtad probuj instalowac - czesto pomaga. A jak nie, to odeslij plyte do wymiany.

PS. Stawianie przecinkow i kropek zwieksza czytelnosc tekstu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę poczytałem nowy numer, skończyłem na Trine 3. Muszę się zgodzić z Berlinem, że Bunt Ludzkości to nie jest dobre tłumaczenie nazwy Human Revolution (bardziej pasowałoby Rewolucja dla ludzkości lub Ludzka rewolucja), ale za dosłowną translację Mankind Revolution powinien oberwać po uszach - napisał ludzkość podzielona, a powinno być podzielona ludzkość. To pierwsze zdanie brzmi okropnie pod względem stylistycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej dosłownie to byłoby chyba "rodzaj ludzki podzielony" no ale czasami nie warto dosłownie tłumaczyć :P

Ogólnie fajny tekst w publicystyce Berlinie. Chyba wrócę kilka numerów wstecz i przeczytam znowu człowieka z krwi i krzemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Papkin, za zdradzenie zakończenia wiedźmińskiej sagi.

I jeszcze jedno - dlaczego CormaC wspomina o swojej pierwszej wystawionej "dyszce", skoro taką ocenę wystawił już konsolowej wersji GTAIV?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał ludzkość podzielona, a powinno być podzielona ludzkość. To pierwsze zdanie brzmi okropnie pod względem stylistycznym.

Jak brzmi okropnie? Właśnie masz tu do czynienia z piękną formą stylistyczną. Dzięki inwersji brzmi to bardziej podniośle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie artykuł o Heroes of Storm oraz ciekawa wymiana zdań między Allorem oraz 9kier. Z jednej strony ewidentny fan Warcrafta, ale którego LoL nie pociąga, zaś z drugiej strony narożnika osoba mająca wiele godzin spędzonych przy produkcji Riotu, do tego uczestniczka turniejów plus wcześniejszy artykuł o HoS. Musicie robić więcej takich wymian zdań, bardzo mnie one zainteresowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma recenzji HotSa jest ciekawa, chętnie zobaczyłbym więcej takich recenzji. Natomiast zupełnie nie zgodzę się z 9kier w jej recenzji, ma dziwny sposób patrzenia na tę grę. Najbardziej rozbawiła mnie zdaniem "Blizzard zabrał się za gatunek, o którym nie ma pojęcia, i jak Hearthstone przypadł mi do gustu ze względu na taktyczną głębię i bogactwo kart, tak w HotS-ie tej głębi mi brakuje, a po kolejnych meczach nie czuję, abym się czegoś nauczyła."

Większej ilości bzdur nie widziałem w jednym zdaniu od naprawdę długiego czasu. Nie wiem gdzie jest ta "taktyczna głębia i bogactwo kart" w HS. Naprawdę warto by zapoznać się z innymi tytułami z gatunku karcianek zanim zacznie się pisać takie rzeczy. HS i HotS są uproszczonymi wersjami innych gier i w tym tkwi ich siła ( no, dobra, dochodzi jeszcze "moc" Blizzarda jako napędu reklamowego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, mam lapka bez napedu dvd, jest jakaś obcja żeby zawartość cd zassac z neta, np. z steam albo cuś, wie że anno można z uplay, a czy można flashout?

Nie ma takiej "obcji". Ale idz do kolegi z napedem DVD i przekopiuj instalke na pendrive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej ilości bzdur nie widziałem w jednym zdaniu od naprawdę długiego czasu. Nie wiem gdzie jest ta "taktyczna głębia i bogactwo kart" w HS. Naprawdę warto by zapoznać się z innymi tytułami z gatunku karcianek zanim zacznie się pisać takie rzeczy. HS i HotS są uproszczonymi wersjami innych gier i w tym tkwi ich siła ( no, dobra, dochodzi jeszcze "moc" Blizzarda jako napędu reklamowego).

Nie rozumiem, w jaki sposób uproszczenie się kłóci z taktyczną głębią. :) Nie wiem też, na jakiej podstawie zakładasz, że Hearthstone to pierwsza karcianka, z jaką mam do czynienia. Co do bzdur, mogłabym napisać dokładnie to samo na temat Twojej wypowiedzi, ale jednak wolę dyskusje merytoryczne.

Hearthstone to uproszczenie zrobione rewelacyjnie, HotS to uproszczenie zrobione źle. Taka jest moja opinia po wielu, wielu godzinach spędzonych przy rozmaitych Mobach i dziesiątkach godzin spędzonych przy rozmaitych karciankach (również tych papierowych). Jeśli się z tym nie zgadzasz, możesz to poprzeć argumentami, bo w Twojej wypowiedzi nie ma ani jednego.

Musicie robić więcej takich wymian zdań, bardzo mnie one zainteresowały.

No nie wiem. Ja się wściekałam, Allor się wściekał, MQc się wściekał... ;) Ale cieszę się, że Ci się podobało.

Cieszy duża ilość Papkina i 9kier ( tongue_prosty.gif )

Słyszycie, naczelni? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...